LFF taurės ketvirtfinalis: „Atlantas“ įrodė pranašumą prieš „Klaipėdos granitą“

Trečiadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalyje susigrūmė dvi uostamiesčio komandos - "Klaipėdos granitas" ir "Atlantas". Pergalę rezultatu 4:0 (1:0) iškovojo pranašiau žaidęs "Atlantas".  Ketvirtfinalių nugalėtojai paaiškės po dvejų rungtynių. Atsakomasis mačas įvyks po dviejų savaičių.

Šį sezoną Lietuvos futbolo A lygos čempionate ekipos susitiko keturis kartus. Kur kas geriau sekėsi Konstantino Sarsanijos auklėtiniams, jie "Klaipėdos granitą" įveikė tris kartus (2:0, 3:0 ir 3:0), o vienerios rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Per pirmąjį pusvalandį abiejų komandų žaidėjai pavojingų momentų sukūrė nedaug. 20-ąją minutę kilo pavojingas momentas prie "Atlanto" vartų, bet "Klaipėdos granito" žaidžiantysis treneris Robertas Poškus smūgiavo virš vartų.

34 min. neblogą galimybę pasižymėti turėjo "Atlanto" futbolininkas Ovidijus Verbickas, tačiau jis iš geros padėties spyrė virš vartų.

Vis dėlto pirmojo kėlinio pabaigoje negausūs žiūrovai įvartį išvydo. 45 min. po O.Verbicko perdavimo iš krašto "Klaipėdos granito" vartininką Eduardą Kurskį nuginklavo puolėjas Lukas Baranauskas -1:0.

61 min. į vartus puikiai smūgiavo Dovydas Virkšas. Savo meistriškumą pademonstravo neseniai 38-ąjį gimtadienį atšventęs E.Kurskis.

73 min. "Atlantas" padidino persvarą - į tolimąjį vartų kampą kamuolį pasiuntė O.Verbickas - 2:0.

88 min. puikią progą pelnyti įvartį turėjo "Atlanto" žaidėjas Skirmantas Rakauskas, tačiau ja nepasinaudojo.

90 min. į "Klaipėdos granito" vartus krito trečiasis įvartis. Jį pasiekė tik antrajame kėlinyje pasirodęs rezultatyviausias "Atlanto" žaidėjas Evaldas Razulis.  Netrukus jis pelnė dar vieną įvartį - 4:0.