LFF I lyga: „Tauras“ žengė dar vieną žingsnį titulo link

Antradienį LFF I lygoje buvo žaidžiamos 31-ojo turo dvikovos. Savo santykius šį kartą aiškinosi tik komandos, kurios kovoja dėl 1-8 vietų. Dar vieną žingsnį čempionų titulo link žengė Tauragės „Tauro" ekipa, kuri svečiuose 2:0 sugebėjo nugalėti Kauno „Rodiklio" futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje teritorinę persvarą turėjo šeimininkai, tačiau jos paversti įvarčiu nesugebėjo. Po pertraukos jau „Tauras" dominavo aikštėje ir Sergejus Čelochsajevas bei Sigitas Taroza taikliais smūgiais padėjo savo ekipai iškovoti labai svarbią pergalę.

Trimis taškais nuo lyderio vis dar atsilieka čempionų titulą ginantis Alytaus „Alytis". Dzūkijos klubas antradienį Marijampolėje be didesnių problemų 6:1 sutriuškino Kauno „LKKA ir Teledemos" ekipą.

Per žingsnį nuo bronzos apdovanojimų yra Gargždų „Bangos" klubas, kuris antradienį 2:1 savo stadione privertė pasiduoti Jonavos „Lietavos" vienuolikę.

Ketvirtąją vietą užima „Vilniaus" komanda, dviejų Deivido Matulevičiaus įvarčių dėka įveikusi „Kauno Jėgerius".

Šiame straipsnyje: futbolasLFFTauras