Lenkijos futbolo taurę iškovojo Varšuvos „Legia“ vienuolikė

2014-2015 metų Lenkijos futbolo taurės laimėtoja tapo Varšuvos "Legia" vienuolikė.

Sekmadienį lemiamose taurės turnyro dvikovoje "Legia" futbolininkai 2:1 (1:1) įveikė Poznanės "Lech" klubą ir po metų pertraukos šalies taurę iškovojo jau septynioliktą kartą komandos istorijoje.

Visus susitikimo įvarčius įmušė "Legia" ekipos žaidėjai - 20 min. Tomaszas Jodlowiecas pasiuntė kamuolį į savo vartus, tačiau jau po 10 minučių (30 min.) jis įmušė ir į varžovų vartus bei išlygino rezultatą - 1:1. Pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Marekas Saganowskis (55 min.).

Mačą "Lech" vienuolikė baigė be pašalinto iš aikštės Barry'o Douglaso (88 mn.).

Penkis kartus šalies taurę iškovojęs "Lech" klubas paskutinį kartą šiuo trofėjumi džiaugėsi 2009 metais.

Praėjusiais metais taurė atiteko Bydgoščiaus "Zawisza" komandai, kuri finale po baudinių serijos 6:5 įveikė Lubino "Zaglębie" ekipą. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių - 0:0.