Laimėjimas: „Žalgiris“ iškopė į trečiąjį Europos lygos atrankos etapą

Vilniaus "Žalgirio" futbolininkai ketvirtadienio vakarą Armėnijos sostinėje Jerevane iškovojo kelialapį į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą.

Lietuvos vicečempionai Jerevane su "Pyunik" ekipa sužaidė lygiosiomis 1:1. Pirmąjį mačą namuose vilniečiai buvo laimėję 2:0, tad iškopė į kitą etapą.  "Žalgirį" palaikė apie 20 ištikimiausių sirgalių iš Pietų IV tribūnos.

Per rungtynes kur kas dažniau atakavo aikštės šeimininkai, jie kontroliavo kamuolį, o svečiams tekdavo gintis nuo "Pyunik" atakų. 30 min. žalgiriečius nuo įvarčio išgelbėjo puikiai baudos aikštelėje sužaidęs gynėjas Andrius Skerla. Iki pertraukos nė vienai komandai nepavyko pasižymėti.

Antrojo kėlinio pradžia sėkmingiau susiklostė Armėnijos futbolininkams. 55 min. įvartį pelnė Viulenas Ayvazyanas. Po šio įvarčio aikštės šeimininkai toliau turėjo iniciatyvą, spaudė svečius, tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė Lietuvos vicečempionai.

87 minutę tik antrojo kėlinio viduryje aikštėje pasirodęs puolėjas Andrius Velička įsiveržė į  baudos aikštelę ir išprovokavo varžovo pražangą. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo saugas Mantas Kuklys - 1:1. Rungtynės tokiu rezultatu ir baigėsi.

Trečiajame Europos lygos atrankos etape "Žalgiris" susitiks su Poznanės "Lech" (Lenkija).  Pirmasis susitikimas rugpjūčio 1-ąją vyks Vilniaus LFF stadione. Lenkai jau užsiprašė 8000 bilietų, nors stadione vietų beveik per pusę mažiau.

Jerevano "Pyunik" 1 - 1 (1 - 3) Vilniaus "Žalgiris"

55' [1 - 0] V. Ayvazyanas

88' [1 - 1] M. Kuklys (iš 11 m.)

"Žalgiris": Armantas Vitkauskas, Andro Švrljuga, Luka Peričius. Andrius Skerla, Egidijus Vaitkūnas, Vaidotas Šilėnas (54' Georgas Freidgeimas), Mantas Kuklys, Artūras Žulpa, Pavelas Komolovas, Rytis Leliūga (78' Paulius Janušauskas), Kamilis Bilinskis (67' Andrius Velička).