Klaipėdos salės futbolo čempionate antausiai skelti stipresnėms komandoms

Uostamiesčio salės futbolo pirmenybių pusfinaliuose krito po reguliaraus čempionato pirmąsias dvi vietas užėmusios komandos. Tarp jų – nugalėtojų titulo neteksiantys „Klaipėdos universiteto“ žaidėjai.

Pirmojoje vietoje buvusiems studentams kailį iškaršė pastarųjų dvejų metų pagrindiniai varžovai dėl aukso – „Gargždų pramogų-Litimberos“ futbolininkai. Gargždiškių pranašumas prieš favoritus buvo netikėtai didelis – 5:2.

Tiesa, „Klaipėdos universiteto“ penketukas palūžo antrajame kėliny, kai dar esant lygiam rezultatui 1:1, iš eilės praleido keturis įvarčius. Priešpaskutinę minutę Karolio Atučio taiklus spyris neguodė daugkartinių čempionų ir prizininkų.

Gargždų ekipoje nebuvo lyderio – po vieną įvartį pelnė penki futbolininkai: Karolis Urbaitis, Andrius Butkus, Aurelijus Staponka, Mantas Gudauskas ir per visą aikštelę taikliai spyręs vartininkas Darius Uselis.

Dar mažiau intrigos buvo susitikime tarp čempionato atradimu tapusių „Bočių“ ir bronzos medalininkės „Irenitos“. Po pirmojo etapo treti buvę pastarosios ekipos futbolininkai triuškinamu skirtumu nugalėjo antroje vietoje buvusius varžovus – 8:3.

Po Manto Perepliotovo, Gvido Juškos, Tado Gudausko (dviejų), Mariaus Valskio, Simono Urbio, Ernesto Grudžio ir Donato Naviko taiklių smūgių „Irenita“ pirmavo net 8:1. Garbės įvarčius pelnė Rokas Gecevičius, Stanislovas Normantas ir Kevinas Drungilas.

17-ąjį kartą vartininką nuginklavęs D.Navikas lenktynėse dėl rezultatyviausio futbolininko titulo pavijo tiek pat sykių pasižymėjusį „Miško pasakos“ ekipos narį Devidą Lukošių. „Irenitos“ atstovas įvarčių karaliaus vardą galės iškovoti pasiuntęs finale bent vieną kamuolį į varžovų gargždiškių vartus. Lemiamas mūšis dėl aukso vyks vasario 4 d. Tą pačią dieną, prieš finalą, dėl bronzos medalių kausis pusfinalius pralaimėję penketukai – „Bočiai“ ir „Klaipėdos universitetas“.