Klaipėdos salės futbolo čempionai paaiškėjo tik po baudinių

Šeštadienį Klaipėdos salės futbolo pirmenybėse buvo padėtas paskutinis taškas – išsiaiškinti naujuosius čempionus prireikė baudinių serijos.

Klaipėdos salės futbolo pirmenybių finale susikovė „Klaipėdos universiteto“ ir „Baltų“ ekipos. Ir viena, ir kita komanda atkakliai siekė aukso medalių, todėl gausiai į „Neptūno“ salę susirinkę žiūrovai galėjo grožėtis įnirtinga kova.

Po pirmojo kėlinio, kurį rezultatu 2:1 laimėjo „Klaipėdos universitetas“, įtampa neatslūgo. Antrajame kėlinyje „Baltai“ sugebėjo atsitiesti ir išsiveržti į priekį rezultatu 4:3, tačiau „Klaipėdos universitetas“ netrukus susigrąžino pranašumą 5:4. Tačiau studentai pranašumu džiaugėsi neilgai, nes „Baltai“ rezultatą išlygino – 5:5.

Per iki antrojo kėlinio pabaigos likusias porą minučių nė viena komanda nebesugebėjo pelnyti įvarčio, todėl futbolininkams teko stoti mušti baudinių. Taiklesni (4:3) buvo „Baltų“ futbolininkai.

Jie šiemet ir tapo Klaipėdos salės futbolo pirmenybių nugalėtojais.

Trečiąją vietą čempionate iškovojo praėjusių metų čempionė „Nauticos“ ekipa, kuri varžybose dėl bronzos medalių akivaizdžiai pranoko „Kretingą“.