„Kaunas“ užtikrintai žengė į LFF taurės pusfinalį

Lietuvos vicečempionas FBK „Kaunas" užtikrintai laimėjo LFF taurės ketvirtfinalio dvikovą ir pateko į pusfinalį, kuriame prisijungė prie Marijampolės "Sūduvos", Tauragės "Tauro" ir "Šilutės" ekipų, rašo Ivartis.lt.

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione vykusiame mače kauniečiai 3:0 sutriuškino Klaipėdos „Atlanto" vienuolikę.

Į priekį šeimininkai išsiveržė 9-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį gražiu smūgiu į varžovų vartų tinklą pasiuntė Marius Činikas.

60-ąją minutę uostamiesčio ekipa turėjo puikią progą rezultatą išlyginti. Už pražangą prieš Vitalį Stankevičių į „Kauno" vartus buvo skirtas 11m baudinys, tačiau Gvidas Juška pergudrauti įspūdingai sužaidusio Lauryno Vertelio nesugebėjo.

Po šio epizodo „Atlanto" futbolininkai sutriko ir po šešių minučių jau Arnas Lekevičius buvo priverstas antrą kartą išimti kamuolį iš savų vartų tinklo - pasižymėjo Artūras Rimkevičius.

Taškas rungtynėse buvo padėtas 79-ąją minutę, kai pasižymėjo Dainius Kunevičius.

Šiame straipsnyje: futbolasFBK KaunasAtlantas