„Kaunas“ laimėjo prieš „Ventspils“

Atsakomosiose Baltijos lygos pusfinalio rungtynėse Lietuvos čempionas FBK "Kaunas" svečiuose nugalėjo stipriausią Latvijos komandą "Ventspils" rezultatu 1-0. Pirmosios komandų tarpusavio rungtynės baigėsi lygiosiomis 1-1.

32-ąją rungtynių minutę N.Valskis tiksliai atliko baudos smūgį ir iš maždaug 35 metrų pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą.

Rezultatas po antrojo kėlinio nepasikeitė, tad "Kaunas", iškovojęs pergalę, pateko į Baltijos lygos finalą.

Finale kauniečiai susitiks su Rygos "Skonto" komanda, kuriai atstovauja E.Jankauskas.

"Kaunas": Dreer; Arouri, Khubutia, Bagužis, Činikas; Lukša, Radžius, Fridrikas, Valskis; Grigalevičius, Rimkevičius.

"Ventspils": Pavlov; Soleičuks, Mikhadyuk, Silinček, Lazdinš, Misikovs, Zizilev, Zhigajev, Miok, Dedov, Shpakov.