„Kaunas“ ir atsakomojoje dvikovoje neprilygo „Sampdoria“

Lietuvos čempionui FBK „Kaunas" klubui nepavyko atsilaikyti prieš galingąjį Genujos „Sampdoria" klubą ir atsakomosiose rungtynėse namuose. Pirmą dvikovą prieš dvi savaites Apeninuose pralaimėję beviltišku rezultatu 0:5, ketvirtadienio vakare kauniečiai savoje aikštėje nusileido 1:2. Po I.Zelmiko įvarčio kauniečiai pirmavo, tačiau antrojoje rungtynių pusėje Mariaus Stankevičiaus klubas vis dėlto įrodė savo pranašumą.

Susitikimą aktyviau pradėjo Genujos „Sampdorios" futbolininkai. Pirmasis realus pavojus prie kauniečių vartų kilo 11-ąją minutę, kai po Reto Zieglerio pakelto baudos smūgio puikią progą turėjo Jonathanas Pablo Bottinelli, tačiau iš kelių metrų smūgiavo šalia vartų.

15-ąją minutę po Marco Padalino perdavimo iš dešiniojo krašto galva virš vartų smūgiavo Gennaro Delvecchio.

17-ąją minutę į svečių vartus krito pirmasis įvartis. Po pakelto kampinio iš kairiojo krašto kamuolys atšoko Irmantui Zelmikui ir šis iš kelių metrų stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus 1:0.

23-ąją minutę Rafaelio Ledesmos muštas baudos smūgis praskriejo šiek tiek virš vartų.

39-ąją minutę "Sampdoria" turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau kauniečius išgelbėjo iš kelių metrų pavojingą smūgį atmušęs Eduardas Kurskis.

Antrasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo genujiečiams. 51-ąją minutę po kampinio Mezza Bruno Fornaroli galva pasiuntė kamuolį į tinklą ir išlygino rezultatą.

Išlyginamąjį įvartį pelnę italai nenusiramino ir netrukus Emiliano Bonazzoli pasinaudojęs jaunojo Manto Fridriko klaida gražiu tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą. 2:1 priekyje Genujos „Sampdorios" ekipa.

76-ąją minutę Marco Padalino turėjo puikią progą padidinti persvarą, tačiau iš kelių metrų smūgiavo virš vartų.

Genujos „Sampdoria" nugalėjo bendru rezultatu 7:1 ir pateko į antrąjį, grupių etapą. Tuo tarpu FBK „Kaunas" šiomis rungtynėmis kovas Europos taurių turnyruose šiemet baigė.

FBK „Kaunas": E.Kurskis; M.Arouri, M.Fridrikas, I.Zelmikas, N.Radžius; V.Zubavičius (46'N.Valskis), P.Mendy, T.Miklinevičius, R.Ledesma, K.Ivaškevičius (70'N.Manchkhava); B.Mamič (64'E.Petkus).

„Sampdoria": L.Castellazzi; J.P.Bottinelli, M.Stankevičius (69'S.Lucchini); R.Ziegler, M.Padalino, D.Dessena, P.Sammarco, D.Gastaldello, G.Delvecchio (63'C.Bellucci); M.B.Fornaroli, E.Bonazzoli.

Šiame straipsnyje: sportasfutbolasFBF Kaunas