Jubiliejinėse C. Ronaldo rungtynėse – „Valencia“ antausis

Šaltu it eketės vanduo dušu perlieti Madrido „Real“ futbolininkai atidėtose Ispanijos futbolo lygos rungtynėse išvykoje 1:2 (1:2) neatsilaikė prieš „Valencia“.

Tai tik antrasis „Real“ pralaimėjimas sezone.

Jau rungtynių pradžioje, 4-ąją ir 9-ąją minutėmis, Simone Zaza ir Fabianas Orellana pasiuntė svečius į nokdauną.

„Real“ ekipa paskutinį kartą du įvarčius per pirmąsias 10 rungtynių minučių „Primera“ lygoje praleido dar 2003 metų rugsėjį.

Tai buvo jau 700-osios klubinės rungtynės (skaičiuojant visus atstovautus klubus) portugalui Cristiano Ronaldo.

Būtent jis 44-ąją minutę įmušė „Real“ įvartį, tačiau daugiau tikslių smūgių nebuvo.

Nepaisant pralaimėjimo „Real“ išliko Ispanijos čempionato lyderiu. Ekipa per 22 rungtynes yra surinkusi 52 taškus ir vienu lenkia „Barcelona“, kuri dar ir sužaidusi rungtynėmis daugiau.

„Valencia“ su 26 taškais pakilo į 13-ąją poziciją, kuria dalijasi su „Malaga“.