Italijos čempionato lyderio poziciją išsaugojo Turino „Juventus“

Turino „Juventus“ per penkias minutes sumušė tris įvarčius ir iškovojo triuškinančią pergalę svečiuose prieš „Empoli“ futbolininkus – 3:0.

Sekmadienį vykusiose septintojo „Serie A“ turo dvikovoje „bianconeri“ teko kaip reikiant paplušėti. Nors buvo žaidžiama prieš vieną lygos autsaiderių, pramušti varžovų gynybą pavyko tik 65-ąją minutę, kai po Alexo Sandro perdavimo įvartį įmušė Paulo Dybala.

Visgi po šio smūgio šeimininkai palūžo ir netrukus Gonzalo Higuainas vieną po kito įmušė dar du įvarčius.

Iškovoję šeštąją pergalę per septynis mačus Turino futbolininkai su 18 taškų žengia pirmoje turnyro lentelės vietoje, o „Empoli“ su 4 yra priešpaskutinė, devyniolikta.

Rezultatai:

„Empoli“ – Turino „Juventus“ 0:3 65' [0:1] Paulo Dybala 67' [0:2] Gonzalo Higuainas 70' [0:3] Gonzalo Higuainas

Bergamo „Atalanta“ – „Napoli“ 1:0 9' [1:0] Andrea Petagna

„Bologna“ – „Genoa“ 0:1 77' [0:1] Giovanni Simeone 44' Daniele Gastaldello („Bologna“) pašalintas iš aikštės 85' Santiago Gentiletti („Genoa“) pašalintas iš aikštės 87' Blerimas Džemaili („Bologna“) pašalintas iš aikštės

„Cagliari“ – „Crotone“ 2:1 38' [1:0] Davide'as Di Gennaro 56' [2:0] Simone Padoinas 90' [2:1] Adrianas Stoianas

Genujos „Sampdoria“ – „Palermo“ 1:1 60' [0:1] Ilija Nestorovskis 90' [1:1] Bruno Fernandesas 90' Alessandro Gazzi („Palermo“) pašalintas iš aikštės

„Milan“ – „Sassuolo“ 4:3 9' [1:0] Giacomo Bonaventura 10' [1:1] Matteo Politano 54' [1:2] Francesco Acerbi 56' [1:3] Lorenzo Pellegrini 69' [2:3] Carlosas Bacca (11m) 73' [3:3] Manuelis Locatelli 77' [4:3] Gabrielis Paletta

„Torino“ – Florencijos „Fiorentina“ 2:1 15' [1:0] Iago Falque 60' [2:0] Marco Benassi 85' [2:1] Khouma Babacaras

„Roma“ – Milano „Inter“ 2:1 5' [1:0] Edinas Džeko 72' [1:1] Everas Banega 76' [2:1] Kostas Manolas