Ispanijos futbolininkai ištraukė lygiąsias ir finišavo B grupėje pirmi

Iago Aspaso įvartis 90-ąją minutę išgelbėjo ispanų garbę. Ispanijos futbolininkai sužaidė 2:2 su Maroku paskutinėse B grupės rungtynėse pirmadienį vakare ir keturių komandų rikiuotėje finišavo pirmi.

Kitose B grupės rungtynėse Portugalija sužaidė 1:1 su Iranu, o tai buvo palankus rezultatas Ispanijai.

2010 metų pasaulio čempionė surinko 5 taškus, bet pralenkė tiek pat taškų pelniusią Portugaliją dėl daugiau pelnytų įvarčių.

Ispanija aštuntfinalyje žais su antrąja A grupės komanda Rusija, o Portugalija pirmajame atkrintamųjų varžybų etape susitiks su A grupės nugalėtoju Urugvajumi.

Trečias su keturiais taškais B grupėje finišavo Iranas, o pirmą tašką iškovojęs Marokas liko ketvirtas.

Marokas galėjo pažeminti ispanus, nes dukart pirmavo rungtynėse Kaliningrade.

Po Khalido Boutaibo įvarčio 14-ąją min. Marokas buvo priekyje 1:0.

Isco išlygino rezultatą 19 minutę, bet Marokas dar kartą atsidūrė arti pergalės 81 minutę, kai galva po kampinio pasižymėjo Youssefas En-Nesyri.

Iago Aspasas technišku smūgiu išlygino rezultatą (2:2) tik 90-ąją minutę, nors teisėjas iš pradžių neįskaitė Ispanijos komandos puolėjo įvarčio, užfiksavęs nuošalę.

Tik po vaizdo peržiūros arbitrai įsitikino, kad nuošalės nebuvo ir užskaitė įvartį, kuris galiausiai pakėlė ispanus į pirmąją grupės poziciją.