„Fiorentina“ nepasinaudojo galimybe tapti Italijos futbolo čempionato lydere

Du taškus Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) XIV turo rungtynėse prarado ir galimybe tapti vienvalde dvidešimties komandų turnyro lydere nepasinaudojo į antrą vietą pakilusi "Fiorentina" (29 tšk.) vienuolikė, pirmadienį svečiuose susitikimą su šeštojoje pozicijoje atsidūrusia "Sassuolo" (23 tšk.) ekipa baigusi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Abu įvarčiai buvo įmušti pirmajame kėlinyje - kėlinio pradžioje Borja Valero (5 min.) išvedė svečius į priekį, o pabaigoje rezultatą išlygino Sergio Floccaris (42 min.).

Pirmenybių lyderiu liko Milano "Inter" (30 tšk.) klubas, kuris paskutiniosiose turo rungtynėse susitinka su į trečiąją poziciją smuktelėjusiais "Napoli" (28 taškai) futbolininkais.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20."Verona"           14 0 6 8 10:24  6

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai - po 10 įvarčių - Gonzalo Higuainas ("Napoli") ir Ederas ("Sampdoria").