F.B.K. „Kaunas“ rezultatyvioje kontrolinėje dvikovoje pranoko MRU

Futbolo Bendruomenės Klubo (F.B.K.) „Kaunas“ antroji pasiruošimo sezonui dvikova susiklostė kur kas sėkmingiau nei prieš savaitę. Vilniuje, Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione viešėję Geltonai Žali rezultatyvioje dvikovoje 6:3 pranoko praeitų metų I lygos prizininkus MRU futbolininkus.

Dvikovos pradžia svečiams iš Kauno nieko gero nežadėjo – 12 minutę po standartinės situacijos šeimininkams pelnė šio mačo pirmąjį įvartį.

Visgi, netrukus F.B.K. „Kaunas“ futbolininkai atstatė pusiausvyrą – panašioje situacijoje įvarčiu galva atsakė Mindaugas Zlatkus.

Dar po 3 minučių, praeitų metų I lygoje 2 vietoje finišavusi, MRU ekipa buvo nubausta už grubias klaidas gynyboje. Vilniečių gynėjai neleistinai baudos aikštelėje sustabdė Paulių Sirotavičių, o paskirtą 11 metrų baudinį antru bandymu realizavo kauniečių ispanas Juan Sevilla Sevilla.

Rungtynių karuselė ir toliau nepaliaujamai sukosi – 36 minutę MRU futbolininkai sugebėjo rezultatą išlyginti, kuomet įvartį pelnė 2014 m. rezultatyviausias II lygos Pietų zonos futbolininkas Tadas Švaikevičius.

Po pertraukos Geltonai Žalių žaidimas pasikeitė gerokai . Jau 52 minutę kauniečius į priekį tiksliu ir technišku smūgiu išvedė Rimvydas Lipnevičius. Kiek vėliau šis saugas atliko ir savo dublį, o šeimininkai atrodė sugniuždyti.

68 min. po pernai metų rezultatyviausio F.B.K. „Kauno“ žaidėjo J. Sevilla Sevilla įvarčio rezultatas tapo 5:2 laikinosios sostinės ekipos naudai.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 10 minučių Geltonai Žalių pergalę savo trečiuoju įvarčių įtvirtino antrajame kėlinyje tiesiog šėlęs R. Lipnevičius.

Vilniečiai savo paguodos įvartį pelnė prieš pat finalinį teisėjo švilpuką – puikiu baudos smūgiu pasižymėjo Gajus Kulbis.

„Nežiūrime į rezultatą ir jo per daug nesureikšminame, bet visada džiugu laimėti ir dar svečiuose. Manau, jog ši pergalė dar labiau motyvuos mūsų futbolininkus ir padės dar labiau pagerinti klimatą ekipoje. Džiugina įmušti šeši įvarčiai, bet kartu neramina ir trys praleisti“, - po rungtynių reziumavo F.B.K. „Kaunas“ vyriausiasis treneris Mantas Babianskas.

„Kauno“ klubas pasiruošimą I lygos sezonui pratęs kitą savaitgalį kontrolinėmis rungtynėmis su Jonavos „Lietava“.

Rungtynių statistika

Vilniaus MRU – F.B.K. „Kaunas“ 3:6 (2:2)
LFF stadionas, teisėjas – A. Gutovskij
Įvarčiai: 12 min. MRU, 36 min. T. Švaikevičius, 90 min. G. Kulbis (MRU); 20 min. M. Zlatkus, 23 min. J. Sevilla Sevilla – iš 11 m.b., 52, 64, 80 min. R. Lipnevičius, 68 min. J. Sevilla Sevilla (F.B.K. “Kaunas”)
Startinė F.B.K. „Kaunas“ sudėtis: N. Bjelan, V.Antonovas, T.Čeliauskas, D.Laugalys, M.Žukovas, K.Gedgaudas, J.Sevilla Sevilla, K.Shirzad, L.Turauskas, M.Zlatkus, P.Sirotavičius. Po keitimo antrajame kėlinyje pasirodė: G. Vilimavičius, A. Lipnevičius, S. Savukynas, Gato, Š. Bičiušas. A. Zulonas, R. Lipnevičius, A. Petraška, P. Kukta, A. Alekna.