Europos U19 futbolo čempionatą pirmą kartą istorijoje laimėjo anglai

Anglijos 19-mečiai pirmą kartą istorijoje tapo Europos futbolo čempionais. Gruzijoje vykusių pirmenybių finale anglai 2:1 palaužė bendraamžius iš Portugalijos.

Visi trys įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje. Easah Sulimanas 50-ą minutę išvedė anglus į priekį, o po šešių minučių rezultatas tapo lygus, kai Dujonas Sterlingas nukreipė kamuolį į savus vartus.

Pergalingą įvartį 86-ą minutę pelnė Lukas Nmecha.

Anglijos rinktinei tai buvo 9-oji pergalė iš eilės – šios šalies 19-mečiai 2017 metais laimėjo absoliučiai visas rungtynes.

„Tai buvo didingi metai mums ir mes tuo pasimėgausime, tačiau svarbiausia – tęsti darbą“, – sakė Anglijos rinktinės treneris Keithas Downingas.

2017-ieji išties išskirtinai sėkmingai Anglijos jauniesiems futbolininkams. U20 rinktinė tapo pasaulio čempione, o U21 vienuolikė suklupo tik Europos čempionato pusfinalyje.

Šiame straipsnyje: futbolas