Europos lyga: „Manchester United“ iš Belgijos išsivežė tik lygiąsias

Ketvirtadienio vakarą Europos lygoje buvo žaidžiami pirmieji ketvirtfinalio susitikimai.

Turnyro favoritas „Manchester United“ svečiuose 1:1 sužaidė su Briuselio „Anderlecht“ ekipa.

Po 36-ąją minutę Henrikho Mkhitaryano pelnyto įvarčio „raudonieji velniai“ pirmavo, bet Leanderis Dendonckeras 86-ąją minutę atgaivino belgų viltis.

Pirmą žingsnį pusfinalio link žengė Vigo „Celta“ klubas, namuose 3:2 pranokęs kitą belgų komandą „Genk“.

Gana saugiai prieš atsakomąją dvikovą Vokietijoje jausis Amsterdamo „Ajax“, kuris namuose dviejų Davy Klaasseno įvarčių dėka 2:0 palaužė Gelzenkircheno „Schalke“.

Mačas Lione tarp vietos „Olympique“ ir Stambulo „Bešiktaš“ dėl fanų riaušių prasidėjo valanda vėliau.

Turkai gana anksti pelnė įvartį ir pirmavo iki pat dvikovos pabaigos, tačiau tuomet praleido vieną po kito du įvarčius ir pralaimėjo 1:2.

Briuselio „Anderlecht“ – „Manchester United“ 1:1 36‘ [0:1] Henrikhas Mkhitaryanas 86‘ [1 :1] Leanderis Dendonckeras

Vigo „Celta“ – „Genk“ 3:2 10‘ [0:1] Jeanas Boetiusas 15‘ [1:1] Pione Sisto 17‘ [2:1] Iago Aspasas 38‘ [3:1] Johnas Guidetti 67‘ [3:2] Thomasas Buffelis

Amsterdamo „Ajax“ – Gelzenkircheno „Schalke“ 2:0 23‘ [1:0] Davy Klaassenas (11m) 52‘ [2:0] Davy Klaassenas

Liono „Olympique“ – Stambulo „Bešiktas“ 2:1 15' [0:1] Ryanas Babelis 83' [1:1] Corentinas Tolisso 84' [2:1] Jérémy Morelis