Europos lyga: „Arsenal“ vos neprisižaidė, „Napoli“ iškrito

Ketvirtadienį paaiškėjo visi Europos lygos aštuntfinalio dalyviai. Londono „Arsenal“ namuose 1:2 nusileido „Ostersunds“, tačiau bendru rezultatu 4:2 pateko į kitą etapą. Aštuntfinalio nepasiekė Italijos čempionato lyderis „Napoli“.

Londono „Arsenal“ pirmose rungtynėse sutriuškino „Ostersunds“ 3:0, tačiau švedai atgaivino intrigą Anglijoje.

Pirmajame kėlinyje „Ostersunds“ mušė du įvarčius per vieną minutę – pasižymėjo Hosamas Aieshas ir Kenas Sema.

Antrojo kėlinio pradžioje „Arsenal“ nuramino Seado Kolasinaco įvartis, kuris neutralizavo pavojų.

Iš turnyro iškrito Italijos „Serie A“ lyderis „Napoli“ klubas.

Atsakomosiose rungtynėse Vokietijoje „Napoli“ 2:0 nugalėjo Leipcigo futbolininkus, tačiau to neužteko. Vokiečiai žengė į kitą etapą, nes Italijoje šventė pergalę 3:1 ir turėjo išvykos įvarčių pranašumą.

„Napoli“ įvarčius pelnė Piotras Zielinskis ir Lorenzo Insigne.

Kitas Italijos klubas Romos „Lazio“ išsigelbėjo namuose 5:1 sutriuškinę Bukarešto „Steaua“ klubą.