Europos futbolo sunkiasvorių akistatos baigėsi taikiai

Antradienio vakarą Europos stadionuose sužaista keliolika draugiškų tarpvalstybinių susitikimų, bet daugiausia dėmesio sulaukė du mačai – Londone ir Milane.

Londone Anglijos ir Ispanijos vienuolikės baigė dvikovą taikiai 2:2.

9-ąją minutę anglai išsiveržė į priekį, kai 11 metrų baudinį realizavo Adamas Lallana, o 47-ąją minutę Jamie Vardy persvarą padvigubino.

Bet Ispanijai rungtynių pabaigoje pavyko išsigelbėti. 89-ąją minutę pasižymėjo puikų įvartį įmušęs Vigo „Celtos“ atstovas Iago Aspasas, o 6-ąją pridėto laiko minutę lygiąsias išplėšė Isco.

Milane susitiko kito du pasaulio futbolo sunkiasvoriai – Italija ir Vokietija. Įmušti nė vienai ekipai šiame mače nepavyko – 0:0.

Kita Lietuvos varžovė pasaulio čempionato atrankoje Malta 0:2 namuose nusileido praėjusio Europos čempionato sensacijai Islandijai.

Slovakai, kuriems praėjusį penktadienį mūsiškiai skaudžiai pralaimėjo Trnavoje, Vienoje be įvarčių sužaidė su kita Europos čempionato dalyve Austrija.

Kitų rungtynių rezultatai:

Vengrija – Švedija 0:2; Ukraina – Serbija 2:0; Čekija – Danija 1:1; Šiaurės Airija – Kroatija 0:3; Prancūzija – Dramblio Kaulo Krantas 0:0.