Europos čempionato atranka: Belgijos antausis Rusijai ir olandų įvarčių šou

Ketvirtadienio vakarą prasidėjo atranka į 2020 metų Europos futbolo čempionatą. Pergales šventė Belgijos, Nyderlandų ir Kroatijos rinktinės.

C grupė

Roterdame Nyderlandų rinktinė nesunkiai 4:0 sutriuškino Baltarusiją.

Jau pirmąją rungtynių minutę Memphis Depay pasinaudojo Baltarusijos gynėjų klaida ir išvedė olandus į priekį. 21 minutę persvarą padvigubino Georginio Wijnaldumas.

Antrajame kėlinyje 11 metrų baudinį realizavo ir dublį atliko M.Depay. 86 minutę dar vieną įvartį pridėjo gynėjas Virgilas van Dijkas.

I grupė

Briuselyje vykusiose rungtynėse Belgija 3:1 nugalėjo Rusiją.

15 rungtynių minutę Belgijos rinktinę į priekį išvedė Youri Tielemansas, bet džiaugsmas ilgai netruko. Vos po minutės šiurkščiai suklydo vartininkas Thibaut Courtois ir tuo pasinaudojęs Denisas Čeryševas išlygino rezultatą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Edenas Hazardas pats uždirbo ir realizavo 11 metrų baudinį bei išvedė į priekį Belgiją. Londono „Chelsea“ futbolininkas dar vieną įvartį pridėjo rungtynių pabaigoje.

Tai buvo 29-as jo įvartis nacionalinėje rinktinėje.

Jau per pridėtą rungtynių laiką antrą geltoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo išvarytas Aleksandras Golovinas.

Netikėtą fiasko patyrė Škotijos rinktinė, kuri buvo net 0:3 sutriuškinta Kazachstano.

Kipras net 5:0 nepasigailėjo San Marino.

E grupė

Pasaulio vicečempionė Kroatijos rinktinė 2:1 palaužė Azerbaidžaną.

Pirmieji į priekį išsiveržė azerbaidžaniečiai, kai 19 minutę pasižymėjo Ramilas Sheydaevas. Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Borna Barisičius.

79 minutę Kroatijai pergalę išplėšė Andrejus Kramaričius.

Kitose grupės rungtynėse Slovakija 2:0 nugalėjo Vengriją.