„Ekranas“ tapo Lietuvos čempionu

Panevėžio „Ekranas", kaip ir tikėtasi, savojo šanso iš rankų neišleido. Sekmadienį Panevėžio „Aukštaitijos" stadione vykusiose 27-ojo turo rungtynėse Valdo Urbono auklėtiniai 5:1 sutriuškino finansinių problemų kamuojamą Vilniaus „Žalgirio" ekipą ir užsitikrino čempionų vardus.

Į priekį panevėžiečiai išsiveržė jau 4-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Valdas Trakys.

8-ąją minutę Sergejus Pogrebanas atliko perdavimą iš kairiojo krašto ir Valdas Trakys galva antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartus.

Trečią įvartį šeimininkai įmušė 48-ąją minutę, kai po kampinio galva pasižymėjo Taavi Rahnas.

80-ąją minutę Nerijus Sasnauskas galva pelnė ketvirtą įvartį, o paskutinę vinį į svečių karstą 83-ąją minutę „įkalė" Paulius Janušauskas.

89-ąją minutę, po kampinio, Igoriui Steško pavyko pelnyti paguodos įvartį.

Lietuvos čempionu „Ekrano" komanda tapo ketvirtą kartą. Anksčiau panevėžiečiai šalyje stipriausi buvo 1985, 1993 ir 2005 metais.

Šiame straipsnyje: futbolasEkranas