„Ekranas“ nugalėjo „Klaipėdos“ vienuolikę

Šeštadienį „Aukštaitijos“ stadione Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai priėmė svečius iš uostamiesčio Klaipėdos „Klaipėdos“ vienuolikę.

Visas rungtynes iniciatyvą turėję panevėžiečiai iškovojo pergalę rezultatu 2:1 ir grįžo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.

Šiandien "Ekranas" rungtynes pradėjo tokios startinės sudėties: V.Černiauskas, A.Šidlauskas, D.Gleveckas, G.Tomkevičius, D.Matovič, A.Arlauskas, D.Galkevičius, R.Radavičius, S.Pogreban, V.Rimkus, S.Ademolu.

Nuo pat rungtynių pradžios „Ekrano“ žaidėjai kontroliavo žaidimą ir puolė atakuoti varžovų vartus. Sužaidus 7-ias minutes panevėžiečiai kėlė du kampinius iš eilės prie „Klaipėdos“ vartų, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko.

18-ą minutę puikios progos neišnaudojo R.Radavičius, kurio smūgį iš maždaug 10 metrų atrėmė svečių vartininkas L.Valius. 33-ą minutę panevėžiečiai pasiekė savo. Teisėjas paskyrė baudos smūgį prie varžovų vartų po pražangos prieš V.Rimkų. R.Radavičius skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur S.Ademolu smūgį galva atrėmė svečių vartininkas, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubęs D.Matovič pasiuntė jį į vartus. "Ekranas" įsiveržė į priekį 1:0.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką aikštėje rezultatas nepakito ir komandos į rūbinę išėjo ilsėtis panevėžiečiams pirmaujant 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje „Ekranas“ pasiuntė varžovus į nokdauną, kuomet V.Rimkus tiksliai realizavo baudos smūgį iš maždaug 25 metrų. „Ekranas“ priekyje 2:0. Įmušę antrą įvartį panevėžiečiai nenurimo ir toliau šturmavo klaipėdiečių vartus. Puikių progų neišnaudojo V.Rimkus, Ž.Banys, E.Varnas.

Rungtynėms skaičiuojant paskutines minutes svečiai sušvelnino rezultatą, kuomet V.Černiauską stipriu smūgiu iš kairiojo baudos aikštelės krašto nuginklavo „Klaipėdos“ žaidėjas D.Surblys. Rezultatas tapo 2:1.

Per likusį laiką pavojingų progų sukurta nebebuvo ir panevėžiečiai šventė pergalę rezultatu , 2:1 bei sugrįžo į pirmą A lygos turnyrinės lentelės vietą.

Šiame straipsnyje: FC Klaipėda