D.Šembero klubas pirmą kartą pateko į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį

Neakivaizdinėje dviejų geriausių 2009-ųjų metų Lietuvos futbolininkų - Mariaus Stankevičiaus ir Deivido Šembero - dvikovoje triumfavo Maskvos CSKA klubo senbuvis.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse D.Šembero atstovaujama CSKA ekipa svečiuose rezultatu 2:1 (1:1) palaužė M.Stankevičiaus “Sevilla” komandą ir išsikovojo vietą tarp aštuonių pajėgiausių Senojo žemyno klubų. Abu lietuviai žaidė visas rungtynes, o D.Šemberas buvo “apdovanotas” geltona kortele.

Pirmoji šių klubų dvikova Maskvoje baigėsi rezultatu 1:1, todėl į UEFA Čempionų ketvirtfinalį pateko CSKA futbolininkai. Maskvos klubas į geriausių Europos klubų aštuntuką iškopė pirmą kartą istorijoje, rašo futbolas.lt.

39-ąją minutę puolėjas iš Čekijos Tomašas Nečidas išvedė CSKA ekipą į priekį, tačiau jau po dviejų minučių “Sevilla” komandos saugas Diego Perotti rezultatą išlygino. Pergalingą įvartį Maskvos klubui 55-ąją susitikimo minutę pelnė CSKA naujokas iš Japonijos Keisuke Honda. Šio japono įvartis lėmė CSKA klubo pergalę ir Rusijos “Premier” lygos pirmojo turo rungtynėse su Permės “Amkar” komanda.

Kitose antradienį vykusiose šio turnyro atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse Milano "Inter" (Italija) klubas išvykoje 1:0 (0:0) antrą kartą įveikė Londono "Chelsea" (Anglija) futbolininkus ir taip pat žais prestižiškiausio Senajame žemyne turnyro ketvirtfinalyje

Pirmąsias rungtynes namuose "Inter" vienuolikė laimėjo 2:1.

Vienintelį įvartį antradienį Londone pelnė Samuelis Eto'o (78 min.), o "Chelsea" komanda rungtynes baigė be pašalinto iš aikštės Didiero Drogba (86 min.).

Anksčiau vietas UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje užsitikrino Londono "Arsenal" (Anglija), Miuncheno "Bayern" (Vokietija), "Manchester United" (Anglija) bei Liono "Olympique" (Prancūzija) klubai.

Likusieji du aštuntfinalio dalyviai paaiškės trečiadienį.