C. Ronaldo išvedė „Juventus“ į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Antradienį Cristiano Ronaldo dar kartą įrodė, kad mes stebime vieną iš geriausių futbolininkų istorijoje.

Trys Portugalijos puolėjo įvarčiai atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse su Madrido „Atletico“ išvedė Turino „Juventus“ ekipą į Čempionų lygos ketvirtfinalį. Į kitą etapą itin lengvai žengė „Manchester City“, kuris net 7:0 nušlavė „Schalke“ ekipą.

„Juventus“ – „Atletico“ 3:0

Bendras rezultatas: 3:2

Madride 0:2 pralaimėjęs „Juventus“ įvarčio ieškojo nuo pat rungtynių pradžios.

Čempionų lygos vertos aistros užvirė nuo pat rungtynių Turine pradžios. Jau ketvirtą minutę kamuolys atsidūrė Madrido „Atletico“ vartuose, bet „Juventus“ šėlsmas buvo greitai sustabdytas. Teisėjas Bjornas Kuipersas neįskaitė Giorgio Chiellini įvarčio, nes atakos metu Cristiano Ronaldo susidūrė su „Atletico“ vartininku Janu Oblaku.

„Juventus“ entuziazmo tai nenužudė. Galiausiai 27 minutę šeimininkus į priekį išvedė C.Ronaldo, kuris sulaukė Federico Bernardeschi perdavimo ir galva nokautavo varžovų vartus. Po pirmojo kėlinio „Juventus“ pirmavo 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje, ilgai nelaukęs, serijos rezultatą išlygino C.Ronaldo, kuris dar kartą atliko įspūdingą smūgį galva. Po jo smūgio kamuolį atmušė vartininkas J.Oblakas, bet vartų linijos technologija užfiksavo, kad kamuolys buvo visiškai kirtęs liniją ir teisėjas įskaitė įvartį.

Vinį į „Atletico“ karstą C.Ronaldo įkalė 85 minutę, kai realizavo 11 metrų baudinį. Jį uždirbo Federico Bernardeschi, kurį į nugarą baudos aikštelėje stūmė Angelis Correa.

Tai buvo jau aštuntas C.Ronaldo „hattrickas“ Čempionų lygoje. Jis susilygino su rekordininku Lioneliu Messi.

C.Ronaldo tris kartus iš eilės su Madrido „Real“ laimėjo Čempionų lygą. Karališkasis klubas šį sezoną Čempionų lygoje kelionę jau baigė, o C.Ronaldo svajonė pakartoti triumfą su „Juventus“ tęsiasi.

„Manchester City“ – „Schalke“ 7:0

Bendras rezultatas: 10:2

Anglijoje viskas išsisprendė daug paprasčiau. „Manchester City“ po pirmųjų rungtynių, kurias laimėjo 3:2, visiškai dominavo namuose. Mančesterio klubas svečius iš iš Gelzenkircheno sutriuškino 7:0.

Jau pirmajame kėlinyje dublį atliko Sergio Aguero, o pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo ir buvęs „Schalke“ futbolininkas Leroy Sane.

Antrajame kėlinyje įvarčius pridėjo Raheemas Sterlingas, Bernardo Silva, Philas Fodenas ir Gabrielis Jesusas.