C. Ancelotti pirmas blynas „Real“ klube pagardintas šešiomis uogomis

Ispanijos vicečempionas Madrido „Real“ prieš artėjantį sezoną sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes ir pergalingai pažymėjo trenerio Carlo Ancelotti debiutą. Italo treniruojamas klubas net 6-0 sutriuškino Anglijos „Bournemouth“ ekipą.

Susitikimo pradžioje „karališkasis“ klubas stengėsi žaisti žiūrovams. Keletą smūgių kulnu atliko komandos lyderis Cristiano Ronaldo. Kartą portugalo smūgiuotas kamuolys praskriejo greta virpsto, tuo tarpu antrąjį bandymą neutralizavo vartininkas Darrylas Flahavanas.

Kiek vėliau progą pasižymėti turėjo Karimas Benzema. Pastarasis sulaukė tikslaus C.Ronaldo perdavimo kulnu, bet prancūzas išnaudoti progos įvarčiui pelnyti nesugebėjo.

Įpusėjus pirmajam kėliniui galiausiai įvartį įmušė C.Ronaldo. Portugalas atliko tikslų tolimą baudos smūgį ir rezultatas tapo 1-0.

Po įvarčio Madrido komanda stengėsi toliau kurti pavojingas progas, bet šeimininkams vis pavykdavo apsiginti. Tuo tarpu „Bournemouth“ savo žaidimą rėmė kontratakomis, bet jų paversti įvarčiais taip ir nesugebėjo.

40 minutę C.Ronaldo padvigubino svečių turimą persvarą. Futbolininkas puikiai „įkirto“ į varžovų baudos aikštelę ir ten, sulaukęs tikslaus komandos naujoko Isco perdavimo, pasižymėjo.

Dar po kelių minučių „Real“ pranašumas tapo triuškinantis. Po perdavimo nuo kampinio gairelės pirmas prie kamuolio suskubo Sami Khedira, kuris laiku pakišo koją ir pelnė savo komandai trečiąjį įvartį.

Po pertraukos aikštėje pasirodė didžioji dalis Madrido komandos atsarginių žaidėjų. Vienas jų – Gonzalo Higuainas, kuriam antroje rungtynių pusėje prireikė vos kelių minučių tam, kad būtų įmuštas įvartis.

Vėliau tas pats G.Higuainas galėjo pelnyti asmeninį dublį, bet su argentiniečio smūgiu šeimininkų vartininkas susitvarkė. Taip pat įvartį įmušti galėjo ir Kaka. Brazilas atliko puikų smūgį į priešininkų vartus, bet kamuolys atsimušė į skersinį.

67 minutę rezultatas tapo 5-0. Angelis Di Maria atliko puikų reidą priešininkų baudos aikštelės link ir tiksliai smūgiavęs į vartus dar labiau padidino savo komandos turimą persvarą.

83 minutę tašką šiose rungtynėse padėjo Casemiro. A.Di Maria pasirūpino puikiu perdavimu, o brazilas nesudvejojo ir smeigė dar vieną vinį į varžovų komandos „karstą“.

Susitikimo pabaigoje „Real“ ekipa turėjo ne vieną progą savo turimą pranašumą padidinti, bet jomis nebuvo pasinaudota. Tuo tarpu šeimininkai atsakyti svečiams tuo pačiu nepajėgė ir mačas baigėsi triuškinančiu rezultatu 6-0.