„Barcelona“ futbolininkai 24-ą kartą iškovojo Ispanijos taurę

Ispanijos futbolo taurės (Copa del Rey) turnyrą po trejų metų 24-ą kartą laimėjo šalies vicečempionė „Barcelona“ vienuolikė.

Penktadienį Madrido „Vicente's Calderono“ vardo stadione, stebint 54,8 tūkst. žiūrovų, „Barcelona“ futbolininkai turnyro finalinėse rungtynėse 3:0 (3:0) nugalėjo Bilbao „Athletic“ klubą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Pedro (3 ir 25 min.), vieną - Lionelis Messi (20 min.), kuriam tai buvo jau 73-asis šio sezono įvartis visuose turnyruose.

Tai buvo paskutinės su „Barcelona“ komanda atsisveikinusio vyriausiojo trenerio Pepo Guardiolos rungtynės ir keturioliktasis jo iškovotas trofėjus per ketverius darbo su ekipa metus.

Taip pat 14 titulų su „Barcelona“ pavyko iškovoti ir legendiniam olandui Johanui Cruyffui, tačiau jis dirbo su Katalonijos klubu aštuonerius metus.

34-ą kartą finale žaidusi „Barcelona“ šalies „karališkąją“ taurę iškovojo 24-ą kartą, o 38-ą kartą finale žaidęs „Athletic“ klubas taip pat taure džiaugėsi 24 kartus, tik paskutinį sykį 1984-aisiais.