„Atlantas“ ketvirtąjį ratą baigė skaudžiu pralaimėjimu „Palangai“

Lietuvos futbolo A lygos ketvirtąjį ratą Klaipėdos „Atlantas“ baigė  pralaimėjimu ilgą laiką pergalės neiškovojusiai „Palangai“.

Algimanto Briaunio kariauna, atmetus technines pergales prieš iš pirmenybių pasitraukusį Kauno „Stumbrą“, laimėjo vos antrą sykį, 28-ojo turo akistatoje išvykoje 1:0 (1:0) įveikusi Klaipėdos „Atlantą“.

Uostamiesčio ekipa per pastarąsias dvejas rungtynes buvo iškovojusi 4 taškus, tačiau jau pirmosiomis minutėmis prie atlantiečių vartų nuaidėjo pavojaus signalas. Yao N'Goranas susikūrė dėkingą progą smūgiui, bet jo bandymą atrėmė Lukas Paukštė.

„Atlanto“ vartininko vyresnis brolis Marius turėjo kur kas mažiau darbo, tačiau ir jis būtų buvęs bejėgis, kai iš arti kamuolio į vartus nenukreipė pastaruoju metu įvarčius mušantis Bonfilscalebas Bimenyimana.

23-iąją minutę „Palanga“ driokstelėjo ir išsiveržė į priekį. Andrejus Jakovlevas prasiveržė dešiniuoju kraštu bei atliko perdavimą į baudos aikštelės vidurį, kur Andrejus Kirilinas sėkmingai smūgiavo vienu lietimu. Maža to, pirmojo kėlinio antroje pusėje L. Paukštė buvo priverstas atremti pavojingus Sergejaus Mošnikovo ir Y. N'Gorano smūgius.

Po pertraukos šeimininkai ir toliau žaidė blankiai, o 80-ąją minutę liko mažumoje, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas puolėjas Darvydas Šernas.

Vienos iš paskutinių „Atlanto“ atakų metu gynėjas Marius Činikas turėjo gerą galimybę smūgiui, bet patyrusio futbolininko bandymas buvo itin nesėkmingas.

7-ąją poziciją užėmusi „Palanga“ pirmą kartą šiame sezone, neskaitant dvikovų su „Stumbru“, nepraleido įvarčio, o 6-oje vietoje likęs „Atlantas“ nepasinaudojo dėkinga galimybe priartėti prie „Panevėžio“.