Atkakli praėjusio čempionato prizininkų kova

Lietuvos 3-iosios lygos Klaipėdos regiono futbolo čempionato ketvirtasis turas prasidėjo dvejomis skirtingos įtampos rungtynės.

Klaipėdos „Baltai“ lengvai sutriuškino kitą miesto komandą „Rosą“ 5:0, o Kretingos „KKT“ išplėšė pergalę susitikime su uostamiesčio „Sarema“ 2:1.

Vėl į pirmą vietą sugrįžę „Baltų“ futbolininkai savo pranašumą spėjo įrodyti kone per pusvalandį. Po Žybarto Ringio (3 min.), Roberto Ringio (24 min.) ir Artūro Janušo (32 min.) taiklių smūgių, autsaideriai atsiliko 0:3. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę rezultatą padidino Egidijus Bucevičius. „Baltų“ gynėjas tapo rezultatyviausiu susitikimo žaidėju, kai 48-ąją min. pasiekė dar vieną įvartį – 5:0. Įgiję solidžią persvarą varžybų favoritai sumažino tempą ir per likusį laiką tenkinosi pasiektu rezultatu.

Visai kitokia atmosfera tvyrojo per 2014 metų vicečempionės „KKT“ ekipos ir bronzos medalių laimėtojos „Saremos“ susitikimą. Įvarčiais pradėjo lyti baigiantis varžyboms. Po 73-iąją min. Eduardo Smirnovo rezultatyvios atakos svečiai išsiveržė į priekį. Atrodė, kad „Sarema“ ir toliau liks nepatyrusi palaimėjimo kartėlio, o „KKT“ – pergalės džiaugsmo. Tačiau tokia nuomonė gyvavo neilgai – 78-ąją min. rezultatą išlygino Dovydas Nossanas.

Kai arbitras skaičiavo paskutiniąsias minutes, klaipėdiečiai pasižengė savo baudos aikštelėje. 88-ąją min. „KKT“ saugas Gediminas Paulauskas realizavęs 11 m baudinį, išplėšė kretingiškiams pirmąją pergalę sezone.

Trečiadienį ketvirtojo turo rungtynes Klaipėdoje žais uostamiesčio „AGRpakas-Sendvaris“ ir Plikių „Klarksonas-Sakuona“, Plungėje – „Babrungas“ ir Klaipėdos „Koralas“.

Čempionate kovoja aštuonios vienuolikės. Jos tarp susitiks po tris kartus.

Visa komandų rikiuotė: 1.„Baltai“ – 9 taškai (po 3 rungtynių); 2. „Sarema“ – 7 (4); 3.„Koralas“ – 6 (3); 4.„KKT“ – 5 (3); 5.„Babrungas“ – 4 (3); 6.„Klarksonas-Sakuona“ – 3 (3); 7.„AGRpakas-Sendvaris“ – 1 (3), 8.„Rosa“ – 1 (4).