„Arsenal“ smaginosi prieš kaimynus, lietuvių skriaudėjai žengė tolyn

Londono „Arsenal“ paleido įvarčių fontaną į Barisovo BATE vartus, o Vilniaus „Žalgirį“ ir Marijampolės „Sūduvą“ skriaudęs Razgrado „Ludogorets“ žengė į kitą UEFA Europos lygos etapą.

Londono „Arsenal“ ekipa namuose surengė tikrą šou žiūrovams ir net 6:0 sutalžė Borisovo BATE.

Įvarčių fiestą Anglijoje pradėjo puikus Mathieu Debuchy įvartis jau 11-ąją rungtynių minutę.

37-ąją minutę rezultatą po varžovų klaidos padvigubino Theo Walcottas, o kėlinį uždarė Jackas Wilshere'as, kuris galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį tolimąjį vartų kampą.

Tačiau tuo Baltarusijos ekipos bėgos nesibaigė. Po pertraukos po įvartį pridėjo į savo vartus įsimušęs Denisas Polyakovas (51 min.), 11 metrų baudinį realizavęs Olivieris Giroud (64 min.), o tašką padėjo 74-ąją minutę itin ikslų smūgį atlikęs Mohamedas Elneny.

Vilniaus „Žalgirį“ iš Čempionų lygos, o Marijampolės „Sūduvą“ iš Europos lygos atrankos eliminavęs Razgrado „Ludogorec“ klubas 1:1 sužaidė su „Hoffenheim“ ir pateko į kitą Europos lygos etapą.

Pirmieji 25-ąją minutę į priekį išsiveržė vokiečiai, tačiau 62-ąją minutę jų persvarą nubraukė Wandersonas.

83-ąją minutę raudona kortele buvo nubaustas Bulgarijos ekipos žaidėjas Claudiu Keseru.

Antrąją vietą grupėje užėmęs „Ludogorec“ žengė į kitą etapą.

Visi rezultatai: (*žvaigždute pažymėtos komandos pateko į šešioliktfinalį).