„Arsenal“ neatlaikė „Man City“ atakų uragano

Theo Walcottas jau penktą rungtynių minutę išvedė Londono „Arsenal“ į priekį, tačiau „Manchester City“ atsitiesė ir laimėjo Anglijos „Premier“ lygos rungtynes rezultatu (2:1).

Bejėgiškai po pertraukos atrodęs „Arsenal“ tiesiog neatlaikė „City“ atakų uragano. 47 minutę Leroy'us Sane nukreipė kamuolį į Petro Čecho vartus, o 71 minutę rezultatą persvėrė Raheemas Sterlingas.

„City“ kamuolį kontroliavo 61 proc. laiko, o „Arsenal“ per visą mačą atliko vos vieną smūgį į vartų plotą.

Tai antras „Arsenal“ pralaimėjimas iš eilės. Abu kartus Arsene'o Wengero komanda pralaimėjo, nors ir pirmoji pelnė įvartį.

„City“ po šios pergalės kyla į antrą vietą (36 t.), tačiau pirmadienį 17-to turo rungtynes dar žais 34 t. turintis „Liverpool“. „Arsenal“ su 34 t. krenta į ketvirtą poziciją.

„Man City“ – „Arsenal“ 2:1 5' [0-1] T. Walcottas 47' [1-1] L.Sane 71' [2-1] R. Sterlingas

Panašiai kaip „City“, išsigelbėjo ir „Tottenham“ ekipa (33 t.), namų rungtynėse su „Burnley“ (17 taškų) pirmoji praleidusi įvartį. „Tottenham“ laimėjo (2:1).

„Tottenham“ – „Burnley“ 2:1 21' [0-1] A.Barnesas 27' [1-1] D.Alli 71' [2-1] D. Rose

„Bournemouth“ – „Southampton“ 1:3 6' [1-0] N.Ake 14' [1-1] R. Bertrand'as 48' [1-2] J. Rodriguezas 85' [1-3] J. Rodriguezas