Argentinos rinktinė po 24-erių metų pertraukos vėl kovos dėl medalių

Brazilijoje vykstančio pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio rungtynėse Argentinos rinktinė 1:0 (1:0) įveikė Belgijos vienuolikę ir po 24-erių metų pertraukos vėl kovos dėl pirmenybių medalių.

Pergalingą įvartį susitikimo pradžioje įmušė Gonzalo Higuainas (8 min.).

Belgijos futbolininkai pasaulio čempionatų pusfinalyje vienintelį kartą žaidė 1986-aisiais Meksikoje, tačiau tada 0:2 taip pat nusileido Argentinos komandai.

Argentinos rinktinės varžovai pusfinalyje paaiškės penktadienį po paskutiniojo ketvirtfinalio mačo, kuriame žais Olandijos ir Kosta Rikos ekipos.

Pirmosiose pusfinalio rungtynėse liepos 8 dieną Belo Orizontėje žais Vokietijos ir Brazilijos komandos.