Anglijos lygos taurė: „Bristol City“ vos nepristabdė ir kito Mančesterio milžino

Anglijos lygos taurės (Carabao Cup) turnyro pusfinalyje šalies pirmenybių lyderis „Manchester City“ vos išnešė sveiką kailį žaisdamas su žemesnio diviziono „Bristol City“. Pirmoji akistata Mančesteryje antradienio vakarą pasibaigė dramatiška šeimininkų pergale 2:1.

Ketvirtfinalyje Bristolio klubas išmetė iš turnyro kitą šio miesto komandą „Manchester United“, o šį kartą rimtai kibo į atlapus ir „Premier“ lygos favoritams.

44-ąją minutę Bobby Reidas realizavo baudinį ir išvedė svečius į priekį, bet 55-ąją minutę Kevinas De Bruyne atstatė pusiausvyrą.

Kai atrodė, kad mačas baigsis lygiosiomis, per papildomą laiką pergalę šeimininkams padovanojo Sergio Aguero.

Antrajame pusfinalyje susitinka du Londono klubai „Arsenal“ ir „Chelsea“.