Anglijos čempionate – „mėlynųjų“ pergalės

Anglijos „Premier“ lygos pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar dvejos 10-ojo turo rungtynės. Pergales vienodu rezultatu 2:0 iškovojo Liverpulio „Everton“ ir Londono „Chelsea“ komandos.

Antonio Conte auklėtiniai „St.Mary's“ stadione 2:0 sugebėjo palaužti vietos „Southampton“.

Pirmasis svečius į priekį jau 6-ąją minutę išvedė Edenas Hazardas, o pergalę antrojo kėlinio pradžioje užtvirtino puikį įvartį įmušęs Diego Costa.

„Chelsea“ tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės ir nuo lyderių trejeto jie dabar atsilieka tik vienu tašku.

Liverpulio „Everton“ savo žiūrovų akivaizdoje 2:0 palaužė Londono „West Ham United“.

„Southampton“ – Londono „Chelsea“ 0:2 (6‘ [0:1] Edenas Hazardas 55‘ [0:2] Diego Costa).

Liverpulio „Everton“ – Londono „West Ham United“ 2:0 (50‘ [1:0] Romelu Lukaku 76‘ [2:0] Rossas Barkley).