Afrikos Tautų taurė: Senegalas užsitikrino vietą ketvirtfinalyje

Ketvirtadienį Afrikos Tautų taurės turnyre sužaistos dvejos B grupės rungtynės. Į kitą etapą kelialapį jau turi Senegalas.

Pirmosiose vakaro rungtynėse Tunisas 2:1 nugalėjo Alžyrą ir iškovojo pirmąją pergalę.

Tunisas išsiveržė į priekį 50-ąją minutę, kai į savus vartus įsimušė alžyrietis Aissa Mandi.

66-ąją minutę Tuniso futbolininkas Naimas Sliti realizavo 11 metrų baudinį ir padvigubino pranašumą.

Jau per pridėtą laiką rezultatą sušvelnino Sofiane Hanni.

Prieš turnyrą Alžyras buvo laikomas vienu iš pagrindinių favoritų nugalėti, tačiau likus paskutiniam turui alžyriečiai turi tik vieną tašką.

Senegalo rinktinė 2:0 nugalėjo Zimbabvės futbolininkus ir žengė į ketvirtfinalį.

9-ąją minutę Sadio Mane meistriškai nukreipė kamuolį į vartus po Balde Keita perdavimo.

14-ąją minutę pranašumą padvigubino Henri Saivet, kuris puikiai atliko baudos smūgį.

1.  Senegalas  2  2  0  0  4:0  6

2.  Tunisas  2  1  0  1  2:3  3

3.  Alžyras  2  0  1  1  3:4  1