Afrikos čempionate – pakibęs Damoklo kardas virš čempionų galvų

Penktadienio vakarą Gabone sužaistos Afrikos Nacijų taurės turnyro antrojo turo dvikovos C grupėje.

Po jų grupės lydere prieš paskutines rungtynes kiek netikėtai tapo Kongo Demokratinės Respublikos komanda.

Kongo DR ekipa du kartus pirmavo, tačiau turėjo tenkintis tik tašku – 2:2 – rungtynėse su čempionų titulą ginančia Dramblio Kaulo Kranto rinktine.

Įvarčius „leopardams“ įmušė Neeskensas Kebano (10 min.) ir Junioras Kabananga (28 min.), o „dramblius“ gelbėjo Wilfriedas Bony (25 min.) bei Die Serey (67 min.).

Po antrųjų iš eilės lygiųjų vieni turnyro favoritų rimtai pretenduoja nepatekti į kitą etapą. Paskutiniame mače su Maroku Dramblio Kaulo Krantą tenkins tik pergalė.

Marokas vakarinėse rungtynėse užtikrintai 3:1 pranoko Togą, nors ir pirmieji praleido įvartį.

Togą į priekį jau 5-ąją minutę išvedė Matthieu Dossevi, bet jau po devynių minučių Azizas Bouhaddouzas santykį išlygino, o 21-ąją minutę Romainas Saïssas ir persvėrė rezultatą.

Tašką rungtynėse padėjo 73-ąją minutę pasižymėjęs Youssefas En Nesiry.

C grupė 1. Kongo DR 2 1 1 0 3:2 4 2. Marokas 2 1 0 1 3:2 3 3. Dramblio KK 2 0 2 0 2:2 2 4. Togas 2 0 1 1 1:3 1