2009-11-03, 13:44

Lietuvos standartinių sportinių šokių čempionai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė laimėjo pasaulio reitingo varžybas Rygoje.
Kauno „Sūkurio“ klubo pora D.Vėželis ir L.Chatkevičiūtė sėkmingiausiai atliko valsą, tango ir kvikstepą - už šiuos šokius visi arbitrai skyrė 1-ąją vietą. Antri ir treti Rygoje liko Rusijos atstovai - Andrejus Serguninas ir Jevgenija Kalugina bei Piotras Kašinskis ir Ilijana Sakal. Lotynų Amerikos šokių varžybose Vilniaus „Ratuto“ klubo sportininkai Liudas Tamulaitis ir Ieva Konopliovaitė su ukrainiečiais Aleksejumi Tiščenka ir Alisa Poliščiuk pasidalijo 15-16 vietas.
Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) pasaulio standartinių šokių reitinge D.Vėželis ir L.Chatkevičiūtė su 1751 taškais užima 11-ąją vietą. Tai - aukščiausia pozicija IDSF klasifikacijoje iš visų Lietuvos šokėjų.
Lapkričio pabaigoje D.Vėželis ir L.Chatkevičiūtė bei Lietuvos vicečempionai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva („Sūkurys-Dileksa“) atstovaus mūsų šaliai pasaulio standartinių šokių čempionate Danijoje.
P.Motiejūnas tebedirba „Žalgirio“ klube2Gandai, kad Paulius Motiejūnas atleistas iš Kauno „Žalgirio“ klubo generalinio direktoriaus pareigų, nepasitvirtino.
D.Songailos komanda pralaimėjo Orlando krepšininkamsDvidešimt penktą nesėkmę 52-ose NBA reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į vienuoliktąją vietą Vakarų konferencijoje nukrito Dariaus Songailos Naujojo Orleano "Hornets" klubas.
R.Butautas ir A.Brazys atleisti iš „Žalgirio“ 40„Žalgiryje“ - dar vienas sukrėtimas: pirmadienį iš pareigų atleistas komandos vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas. Kartu atleistas ir sporto direktorius Algirdas Brazys.
Suvienyti Lietuvos ledo ritulį mėgins D.KasparaitisLietuvos ledo ritulio federacija (LLRF) nusprendė kovą šaukti neeilinę narių konferenciją ir surengti prezidento rinkimus. Besitraukiančio Rolando Bučio postą pretenduoja užimti ledo ritulio įžymybė Darius Kasparaitis.
Kartu su kapitono raiščiu plyšo ir J.Terry nuoširdumo kaukėDidžiąją Britaniją sukrėtusio futbolininko Johno Terrio sekso skandalo atgarsiai netyla iki šiol. Netekęs Anglijos rinktinės kapitono raiščio, gynėjas pareiškė, kad dės visas pastangas jį susigrąžinti.