VRK patvirtino 70 vienmandačių apygardų rinkimų rezultatus (papildyta)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sekmadienį per beveik tris valandas trukusias diskusijas dėl rinkimų rezultatų vienmandatėse rinkimų apygardose juos patvirtino - tuo oficialiai „palaimintas“ 70 parlamentarų išrinkimas.

Lietuvos piliečiai 70 Seimo narių renka daugiamandatėje apygardoje, 71 - vienmandatėje, tačiau po šių rinkimų viena vieta parlamente lieka tuščia. Zarasų-Visagino apygardos balsavimo rezultatai po pirmojo turo pripažinti negaliojančiais dėl pažeidimų. Čia pakartotiniai rinkimai turės būti surengti ne vėliau kaip po pusės metų.

Vienmandatėse apygardose trys parlamentarai - Algirdas Butkevičius, Leonardas Talmontas bei Virginija Baltraitienė - išrinkti jau per pirmąjį turą.

Bene daugiausiai diskusijų posėdyje sekmadienį diskutuojant dėl vienmandačių apygardų kilo dėl rezultatų Pajūrio apygardoje. Nepaisant to, kad dviejų šios apygardos apylinkių biuleteniai buvo perskaičiuoti kelis kartus, komisijos nariai užtruko ieškodami kompromiso, kaip vertinti procedūrinius pažeidimus skaičiuojant balsavusiųjų iš anksto balsus. Galiausiai patvirtinta konservatoriaus P.Žeimio pergalė prieš „darbietę“ Genoveitą Krasauskienę 39 balsais.

Toliau VRK diskutuoja dėl rinkimų rezultatų daugiamandatėje apygardoje tvirtintimo. VRK narys Liutauras Ulevičius bando įtikinti komisiją, kad rinkimų rezultatams pritarti nereikia - komisija esą turi pripažinti rinkimų rezultatus daugiamandatėje apylinkėje negaliojančiais, nes buvo padaryti daugybiniai šiurkštūs įstatymų pažeidimai, dalis jų – kol kas neįvertinti, įvertinti netinkamai ar tiriami.

VRK taip pat turi apsispręsti dėl Tautininkų sąjungos skundo, kuriame prašoma dėl šiurkščių pažeidimų panaikinti Seimo rinkimų rezultatus.

Į naująjį Seimą per eilinius rinkimus spalio 14 dieną ir antrąjį turą vienmandatėse apygardose spalio 28 dieną išrinkti 140 tautos atstovų.

Suskaičiavus balsus daugiamandatėje ir vienmandatėse apygardose, daugiausiai vietų Seime turės socialdemokratai - 38, antri liko konservatoriai, kurie turės 33 vietas, Darbo partija - 29, partija „Tvarka ir teisingumas“ - 11, Liberalų sąjūdis - 10, Lietuvos lenkų rinkimų akcija - 8, partija „Drąsos kelias“ - 7, taip pat į Seimą išrinkti trys savarankiškai išsikėlę kandidatai ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovė.

Antrajame ture vienmandatėse apygardose išrinkti 67 parlamentarai:

 1. Irena Degutienė
 2. Arvydas Anušauskas
 3. Andrius Kubilius
 4. Vytenis Povilas Andriukaitis
 5. Dainius Kreivys
 6. Audronius Ažubalis
 7. Paulius Saudargas
 8. Linas Balsys
 9. Algis Strelčiūnas
 10. Sergejus Ursulas
 11. Rimantas Jonas Dagys
 12. Rytas Kupčinskas
 13. Vincė Vaidevutė Margevičienė
 14. Rasa Juknevičienė
 15. Arimantas Dumčius
 16. Kazimieras Kuzminskas
 17. Kazys Starkevičius
 18. Vida Marija Čigriejienė
 19. Naglis Puteikis
 20. Raimundas Paliukas
 21. Eligijus Masiulis
 22. Pranas Žeimys
 23. Edvardas Žakaris
 24. Arvydas Mockus
 25. Valerijus Simulikas
 26. Petras Narkevičius
 27. Povilas Urbšys
 28. Domas Petrulis
 29. Albinas Mitrulevičius
 30. Julius Sabatauskas
 31. Petras Gražulis
 32. Artūras Skardžius
 33. Remigijus Žemaitaitis
 34. Darius Petrošius
 35. Jurgis Razma
 36. Jolita Vaickienė
 37. Audronė Pitrėnienė
 38. Kęstutis Bartkevičius
 39. Saulius Bucevičius
 40. Valentinas Bukauskas
 41. Alma Monkauskaitė
 42. Edmundas Jonyla
 43. Algimantas Salamakinas
 44. Rima Baškienė
 45. Vitalijus Gailius
 46. Antanas Matulas
 47. Aleksandras Zeltinis
 48. Ričardas Sargūnas
 49. Vytautas Saulis
 50. Milda Petrauskienė
 51. Šarūnas Birutis
 52. Petras Čimbaras
 53. Rita Tamašunienė
 54. Jaroslavas Narkevičius
 55. Dangutė Mikutienė
 56. Bronius Bradauskas
 57. Rimantas Sinkevičius
 58. Julius Veselka
 59. Bronius Pauža
 60. Juozas Olekas
 61. Mindaugas Bastys
 62. Raminta Popovienė
 63. Donatas Jankauskas
 64. Andrius Palionis
 65. Raimundas Markauskas
 66. Algis Kašėta
 67. Kristina Miškinienė


NAUJAUSI KOMENTARAI

X

X portretas
Darbiečių papirkinėtojas pabėgo į Rusiją,o byla nudūdinta,tegyvuoja pinskinė kniazevstva.

gedas

gedas portretas
Pagrinda sudaro ,jau susirase pagal partijiu sarasus ,butu visvien papuole i seima ,sitam klanui del to reikia pasididinti kanceliarines islaidas

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių