V.Juozapaitis: nekeliaklupsčiauju Vyriausybei – tik ją remiu

Operos solistas Vytautas Juozapaitis portalui 1diena.lt patvirtino ketinąs dalyvauti Seimo rinkimuose Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąraše ir vienmandatėje apygardoje Radviliškyje.

„Faktu šią informaciją vadinti būtų neatsakinga, nes kandidatų sąrašų dar nepatvirtino partijos taryba.  Nesu partijos narys, todėl negaliu pasakyti, kas bus nuspręsta partijoje, tačiau iš savo pusės galimybės dalyvauti rinkimuose neatmetu“, – kalbėjo V.Juozapaitis.

Solisto sprendimas į didžiąją politiką žengti su TS-LKD netikėtas, mat prieš kelerius metus konservatorių vadovaujamai Vyriausybei priimant sprendimus dėl mokesčių menininkams didinimo, V.Juozapaitis atvirai juos kritikavo ir koneveikė valdžią.

Ar nuo to laiko praėjus maždaug trejiems metams menininko pažiūros kardinaliai pasikeitė?

„Iš esmės esu kritiškas bet kokios valdžios atžvilgiu, menininkai iš prigimties dažniausiai nesutinka su valdančiaisiais. Maištingumo elementas egzistuoja ir dabar, tačiau egzistuoja ir sveikas protas. Nuo tos dienos, kai pradėjo valdyti ši Vyriausybė, pradėjo beveik 3,5 metų – tuoj baigsis kadencija. Prieš tuos trejetą metų valdančiųjų sprendimai atrodė beprotiški. Tačiau turint galvoje šios dienos europinį kontekstą, ekonominę situaciją ir Lietuvos dabartinę padėtį Europoje ir ekonomikos būvį palyginti su kitomis valstybėmis, reikia labai nenorėti nesuprasti, kad tie šokiruojantys ir nepopuliarūs valdžios sprendimai buvo būtini“, – įsitikinęs V.Juozapaitis.
Jo manymu, tik dėl tų sprendimų šiandien Lietuvos gyvenimas teka savo vaga.

„Šiandien su jumis kalbamės ir vis dar esame savo darbo vietose ne be šios Vyriausybės pastangų. Kad ir kaip skaudžiai tie sprendimai beatsilieptų mano asmeninei kišenei ir cecho broliams, vis dėlto tai pagrindinės sąlygos šaliai išgyventi šiuo laikotarpiu. Būtent todėl šiandien ir remiu dabartinę politiką arba bent jau susilaikau nuo aštrios kritikos. Pripažįstu, kad sprendimai, kurie buvo priimti, buvo pagrįsti. Ar man jie patinka – kitas klausimas“, – argumentavo operos solistas.

Be to, jis atkreipė dėmesį, kad į didžiąją politiką žengia ne pirmą kartą.

„Jei kas nors seka mano kelią ne tik scenoje, gali nesunkiai atsekti, kad prieš daugiau nei dešimtmetį jau buvau įkėlęs koją į politiką. Buvau Tėvynės liaudies partijos steigėju ir vicepirmininku. Tai buvo konservatorių idėjomis grįsta politinė organizacija. Tik dėl savo mažo skaitlingumo ji nesugebėjo išlikti ir galų gale įsiliejo į didesnį darinį, kuris vėliau įsiliejo į tą pačią Tėvynės Sąjungą. Tik tąsyk aš grįžau prie meno ir sustabdžiau aktyvią veiklą politikoje“, – priminė V.Juozapaitis.

Jis pabrėžė, kad toli gražu nekeliaklupsčiauja dabartinei valdžiai. Savo sprendimą įsilieti į TS-LKD gretas jis netgi pavadino kamikadzišku – valdančiųjų reitingai katastrofiškai smukę.

„Tačiau aš labai vertinu tai, kad net esant tokiai situacijai Vyriausybė toliau laikosi griežtos fiskalinės politikos – nesišvaisto nei pinigais, nei pažadais“, – simpatijas šalies valdžiai išreiškė V.Juozapaitis.NAUJAUSI KOMENTARAI

realistas

realistas portretas
Remi vagį - esi jo bendrininkas. Žmogus nesaugo gero vardo, o gal elementaraus padorumo trūksta...

Realistui

Realistui portretas
Ir kas vagia, gal dar pasakysi kiek.

Realistas

Realistas portretas
Kubiliaus vyriausybė vagia, vagia stambiu mastu.
VISI KOMENTARAI 29
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių