V. Landsbergis iš partijos pirmininko rinkimų nesitrauks

Buvęs valstybės vadovas europarlamentaras Vytautas Landsbergis pareiškė konservatorių partijos pirmininko rinkimuose dalyvaujantis rimtai apsisprendęs ir neketinantis iš jų pasitraukti.

„Kviečiu visus aktyviai dalyvauti partijos pirmininko rinkimuose. Juose dalyvauju tvirtai apsisprendęs ir nesitrauksiu“, - rašoma opozicinės Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS- LKD) partijos nariams šeštadienį išplatintame V. Landsbergio pareiškime.

V. Landsbergio rinkimų štabo vadovas Andrius Tučkus šeštadienį BNS informavo, kad kitą savaitę šeštadienį Kauno sporto halėje rengiamas V. Landsbergio susitikimas su visuomene. Jame, kaip pranešama, į partijos vadovus kandidatuojantis V. Landsbergis pristatys savo programą bei nubrėš partijos vertybinio atsinaujinimo gaires.

„Matau, kad yra užduotis grįžti į Lietuvos politiką. Metas rinktis vienijantį, žmoniškumo vertybėmis grįstą politinį kelią, taisyti svyravimus, kurių matėme pastaraisiais metais. Negalime rizikuoti šalies ateitimi“, - pranešime cituojamas V. Landsbergis.

Anot V. Landsbergio, „atėjo laikas, kai galime pasitikslinti kelią, kuriuo toliau eisime“.

„Lietuvos padėtis trapi, o visuomenė suskaldyta. Tai lėmė mano sprendimą grįžti į Lietuvos politiką. Šiuo tikslu patvirtinau savo kandidatūrą partijos pirmininko rinkimuose ir laukiu jūsų paramos. Tvirtai tikiu, kad mūsų partijos vertybės gali būti ne vien skelbiamos, bet ir nekelti niekam abejonių. Nuoseklumas principuose, drąsa, ryžtas, tikėjimas Lietuva, elgsenos atvirumas ir skaidrumas bei vidinė demokratija yra kur kas svarbiau nei kitkart visai nebūtini pragmatiniai manevravimai“, - rašoma V. Landsbergio laiške partiečiams.

Lietuvos ateitis, V. Landsbergio teigimu, labai priklauso nuo konservatorių partijos, kurią jis pats teigia norįs matyti  „nuoseklesnę, skaidresnę, tvirtesnę“.

„Tai lems didėjantį žmonių pasitikėjimą ir mūsų jėgą ginti Tėvynės pagrindus. Tarp jų tebūnie tokie paprasti dalykai kaip žmoniškumas, teisingumas, talka“, - teigia V. Landsbergis.

Balandį vyksiančiuose Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko rinkimuose varžosi keturi kandidatai - dabartinis partijos vadovas buvęs premjeras Andrius Kubilius, europarlamentarai V.Landsbergis ir Laima Andrikienė bei Seimo narys Valentinas Stundys.

Pagal partijos įstatus, pirmininkas renkamas dvejų metų kadencijai.

Pasibaigus kandidatų kėlimo terminui, visiems kandidatams skiriamas vienas mėnuo rinkimų agitacijai vykdyti. Po jo vieną savaitę vyksta balsavimas. TS-LKD pirmininko tiesioginiai rinkimai laikomi įvykusiais, kai juose dalyvauja ne mažiau kaip pusė visų partijos narių. Išrinktu laikomas tas kandidatas, kuris surenka daugiau kaip pusę rinkimuose dalyvavusių TS-LKD narių balsų.

Šiemet Konservatorių partijos suvažiavimas numatomas balandžio pabaigoje-gegužės pradžioje. Iki jo partijos vadovas jau turi būti išrinktas.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir pensininkai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Nuo balandžio mėnesio darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. NPD Anglijoje didinamas kasmet, nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Anglijoje NPD apie 2830 litų per mėnesį. Nuo balandžio NPD apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. (Tai yra 2013 sausio mėnesio tyrimo duomenys) Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje. Labai blogai atrodom ES “bendrijoje”. Partinių gaujų sukčiai naikina Lietuvą iš seimo bunkerio. Negerai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Taigi ... Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Kai Lietuva yra prijungta prie ES dviejų dienų neaiškiu referendumu, tai yra sukčiavimas. Kai Lietuvos žmonės priversti išgyventi nežmoniškos socialinės atskirties sąlygomis ES, tai yra sukčiavimas. Kai net Lietuvos žemė yra paversta preke užsieniečiams tik už lengvai spausdinamus pinigus, tai yra sukčiavimas. Lietuva yra naikinama, sukčiaujant. Negerai. Partinės gaujos, kurios valdė Lietuvą, darė nusikaltimus žmogiškumui. Reikalingas tautinis tribunolas, kad apginti ir išsaugoti Lietuvos bendruomenę.
VISI KOMENTARAI 34
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių