Tytuvėnų ansambliui paaukota per 65 tūkst. litų

Sausio pabaigoje nuo gaisro nukentėjusiam Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansambliui gyventojai ir verslininkai jau paaukojo per 65 tūkst. litų.

2 tūkst. 500 litų aukų jau sukaupta Tytuvėnų piligrimų centro sąskaitoje, BNS trečiadienį sakė šios viešosios įstaigos direktoriaus pareigas laikinai einantis Pranas Jurkaitis.

Tuo metu Tytuvėnų švč. Mergelės Marijos parapiją per kiek daugiau nei savaitę yra pasiekę apie 45 tūkst. litų aukų - dalis jų pervesta į parapijos sąskaitą, dalis suregistruota parapijos aukotojų knygoje, BNS informavo parapijos klebonas Rimantas Žaromskis.

Antradienį 200 tūkst. litų savo ruožtu gaisro padariniams likviduoti skyrė Vyriausybė.

Per Tytuvėnų Šv. mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčioje ir Bernardinų vienuolyno ansamblyje sausio 26 dieną kilusį gaisrą išdegė apie 1 tūkst. kvadratinių metrų vienuolyno stogo, apdegė ir apanglėjo bažnyčios medžio stogo konstrukcijos. Sudegė dalis vienuolyne neformaliai įsikūrusiame sakralinio meno muziejuje eksponuotų liturginių reikmenų, gesinant gaisrą nuo vandens nukentėjo vienuolyno pirmojo aukšto freskos.

Pastatai buvo drausti. Kultūros ministerijos teigimu, Bernardinų vienuolynas draustas 10 mln. litų, o Tytuvėnų Šv. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčia - 6 mln. litų.

Viena iš ansamblį draudusių bendrovių iš karto po gaisro avansu jam pervedė 45 tūkst. litų.


Šiame straipsnyje: TytuvėnaiTytuvėnų bažnyčia

NAUJAUSI KOMENTARAI

kaunieciai

kaunieciai portretas
O tai koks saskaitos numeris i kuria galima pervesti aukas?

to kauniečiai

to kauniečiai portretas
Perdaug nepersistenkite,danguje vietų skaičius ribotas,galite visi netilpti.Teks kreiptis į teismą,o ką nuspręs dar nežinia.

ATGAILAUKITE

ATGAILAUKITE portretas
JEI MANOTE, KAD BIBLIJA TĖRA TIK PASAKŲ KNYGA, SKAUDŽIAI NUSIVILSITE. ATGAILAUKITE! Patarlės 30: 4 Kas užžengė į dangų ir nusileido? Kas sulaikė vėją savo rankomis? Kas įvyniojo vandenis į drabužį? Kas nustatė žemės ribas? Kuo vardu Jis ir Jo sūnus, ar žinai? Zacharijo 14: 9 Viešpats karaliaus visai žemei. Bus vienas Viešpats ir Jo vardas bus vienas. Izaijo 45: 23 Aš savimi prisiekiau, mano žodis yra tiesa ir tas žodis pasiliks. Prieš mane suklups kiekvienas kelis ir kiekvienas liežuvis man prisieks. Izaijo 66: 16 Ugnimi ir kardu Viešpats padarys teismą kiekvienam kūnui. Viešpaties užmuštųjų bus daug. Izaijo 66: 23 „Nuo vieno jauno mėnulio iki kito ir nuo vieno sabato iki kito visi ateis ir parpuls mano akivaizdoje, – sako Viešpats. – 24 Jie išeis ir matys lavonus žmonių, kurie maištavo prieš mane. Jų kirminas nemirs ir ugnis neužges. Jie bus pasibaisėjimu visai žmonijai“. Izaijo 56: 1 Taip sako Viešpats: „Laikykitės teisingumo ir vykdykite teisybę, nes mano išgelbėjimas arti, mano teisumas tuoj bus apreikštas. 2 Palaimintas žmogus, kuris tai vykdo, ir žmogaus sūnus, kuris to laikosi: saugo sabatą nesuterštą ir savo rankas sulaiko nuo pikto“. I korintiečiams 1: 18 Mat žodis apie kryžių tiems, kurie žūsta, yra kvailystė, bet mums, išgelbėtiems, jis yra Dievo jėga. Romiečiams 10: 14 Kaip žmonės šauksis To, kurio neįtikėjo? Ir kaip jie įtikės Tą, apie kurį negirdėjo? Kaip išgirs be skelbėjo? VIENA NUODĖMĖ = MIRTIS. BE JĖZAUS KRISTAUS TU NEGYVENSI! JIS KENTĖJO IR MIRĖ ANT KRYŽIAUS, O VĖLIAU PRISIKĖLĖ! JIS TAI PADARĖ DĖL MŪSŲ! ATGAILAUK! IR PRIIMK JO IR JO TĖVO DOVANĄ - AMŽINĄ GYENIMĄ; ARBA ŽŪSI...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių