Tautos išrinktųjų spalio komunalinės išlaidos siekė 29 tūkst. litų

Prasidėjus šildymo sezonui, prezidentų ir premjero rezidencijų, Seimo viešbučio gyventojų komunalinės išlaidos spalio mėnesį mokesčių mokėtojams atsiėjo apie 29 tūkst. litų, rašo „Lietuvos žinios“.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir kadenciją baigusio krašto vadovo Valdo Adamkaus rezidencijoms šildyti bei karštam vandeniui ruošti naudojamos gamtinės dujos.

Prezidentės spaudos tarnyba informavo, kad spalio mėnesį už D.Grybauskaitės rezidencijoje, kurios plotas 520 kvadratiniai metrai, sunaudotas gamtines dujas sumokėta 1 tūkst. 49 litai. V.Adamkaus 515 kvadratinių metrų apartamentuose sunaudotos dujos atsiėjo 1 tūkst. 411 litų.

Kitos D.Grybauskaitės rezidencijos komunalinės paslaugos spalio mėnesį kainavo 393 litus, o V.Adamkaus rezidencijoje už jas priskaičiuoti 883 litai.

Dabartinė premjero rezidencija Turniškėse nuomojama. Šiemet premjero apartamentų nuoma per mėnesį vidutiniškai atsieina 3 tūkst. 450 litų. Ministro pirmininko tarnybos duomenimis, į šią sumą įskaičiuojama ne tik patalpų, bet ir baldų nuoma, taip pat komunaliniai mokesčiai.

Premjero laikinoji rezidencija šildoma kombinuotai - elektra ir dujomis. Spalio mėnesį apartamentuose gyvenanti ministro pirmininko Andriaus Kubiliaus šeima išnaudojo elektros energijos už 495 litus, o dujų - už 567 litus. Už šaltą vandenį ir kitas komunalines paslaugas sumokėta apie 268 litai.

Seimo viešbutyje 53 parlamentarai gyvena už dyką. Kiti už komunalines paslaugas turi susimokėti, nes pagal Seimo statutą gyvenimo viešbutyje išlaidos kompensuojamos tik parlamentarams, neturintiems gyvenamosios vietos Vilniuje ir ne toliau kaip 25 kilometrus nuo sostinės.

Pasak Seimo kanceliarijos Ryšių su visuomene skyriaus laikinojo vedėjo Artūro Zeleniako, parlamento viešbučio išlaidos spalio mėnesį sudarė beveik 32 tūkst. litų. Dalį šios sumos - 8 tūkst. 185 litų - apmokėjo viešbučio nuomininkai, visa kita padengs mokesčių mokėtojai.

Už Seimo viešbučio šildymą spalio mėnesį sulaukta 14 tūkst. 567 litų siekiančių sąskaitų, o už parlamento viešbutyje suvartotą elektros energiją teks pakloti 10 tūkst. 85 litus. Už vandenį ir nuotekų valymą reikės sumokėti 2 tūkst 645 litus, teritorijos valymą, želdinimo paslaugas - 2 tūkst 117 litų, už patalpų valymą -1 tūkst. 418 litų, už liftų techninę priežiūrą -1 tūkst 166 litus.NAUJAUSI KOMENTARAI

x

x portretas
O Adamkus gi gali susimokėti. Va čia dar vienas taupymo būdas, kam tokie didelio gyvenamo ploto reikia.

Jonas

Jonas portretas
Žydai tiki, kad sudarė sandėrį su „dievu“ , o aš tikiu, kad žydai sudarė sandėrį su šėtonu. Turiu konstitucinę teisę „turėti įsitikinimus ir juos laisvai reikšti“ . Žydai tiki, kad jiems teks „dievo karalystė“ , o aš tikiu, kad šėtoniškiems padarams žydams galutinai sudebilėjus, jie bus sunaikinti, kaip niekam nereikalingos atmatos. Kadangi žydams nepatinka mano įsitikinimai, tai jie mane dėl įsitikinimų persekioja, atėmė kompą (2010-09-30) ir (2010-10-01) pareiškė įtarimą baudžiamojoje byloje tuo parodydami nusistatymą prieš nežydiškus įsitikinimus. Tik valdžią vykdantys žydai matyt jau sudebilėjo- prastai „sekasi“ skaičiuoti, nes kompus atėmė iš penkių asmenų, o įtarimą pareiškė vienam. Kompai, beja, tiems „neįtartiniems“ asmenims lig šiol, daugiau kaip metus- negrąžinti. 2011-10-10pradėjo antrą bylą, o 2011-12-01- pareiškė įtarimą trečioje „žydų skriaudimo“ byloje. Kadangi, reikšdamas savo įsitikinimus, nuo 2004 m. apie žydus parašiau daugiau nei 10000 komentarų, tai panašu, kad žydai pradėjo lenktynes, ar bus daugiau komentarų, ar jie tuo pačiu klausimu iškels vienam asmeniui daugiau bylų... Ir dar- kyla klausimas dėl žydų „kaklo ilgio“, jeigu jie tik dabar apsižiūrėjo, kad mano komentarai jiems netinka?

vika

vika portretas
Klausimas ,kuris lydi vis kelia.Kodel turi buti tautos islaikomi isrinktieji???? Jie juk gauna atlyginimus ,ir ne mazus !!!!.Seneliai seneliu namuose gyvena ne uz dyka ,jie turi moketi uz viska,savo pensija atiduoda visa.Reiktu seima pavadinti ne seimo rumais ,bet beprociu namais ,gal tada ir galima butu juos islaikyti,vargsus ,lygonius- invalidus .... .O seimunu ir ju patareju skaiciu, butinai reikia mazinti !!!!
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių