S.Stomos meilės nuotykius tirs etikos sargai

Parlamentaro Sauliaus Stomos nuotykius, kai jis esą jaunai merginai mainais už draugystę siūlęs savo patarėjos vietą, tirti imasi Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK).

Kad būtų pradėtas tyrimas dėl kolegos elgesio, antradienį komisijos posėdyje balsavo penki jos nariai, vienas buvo prieš, vienas susilaikė.

„Vis dėlto reikia rasti atsakymus, kaip ten buvo, kas ten įvyko. Aš manau, kad tai yra spjūvis visam Seimui, nes daugelis Seimo narių, ir gyventojai, kreipiasi į mane, kaip čia atrodo tas Seimas. Žiūrint į tai, kas buvo parodyta, Seimo narys tarsi už atlygį, o patarėjai atlyginimą gauna iš biudžeto, priima sau, na, meilužę, nenoriu vartoti grubių žodžių. Turime atlikti tyrimą ir pasakyti visam Seimui, kas čia įvyko“, - antradienį per komisijos posėdį kalbėjo EPK pirmininkas Algimantas Salamakinas.

„Reikia apklausti S.Stomą, gauti iš žurnalistų visą medžiagą, kaip ten įvyko, ar jis ten buvo išprovokuotas. Nors aš visuomet sakau, jei kas mano interneto puslapyje įdės, kad siūlau pagrobti milijoną, ir aš eisiu vogti, o po to skųsiuos, kad mane išprovokavo, aš esu nekaltas? Čia nesuvokiami dalykai, ypač taip elgtis Seimo nariui, tautos atstovui“, - dėstė etikos sargų vadas.

A.Salamakinas taip pat svarstė, kad S.Stomos istorija nuo tyrimo šioje komisijoje gali išsirutulioti į apkaltos komisiją, minėdamas Lino Karaliaus atvejį.

L.Karaliaus mandatą Seimas panaikino apkaltos tvarka, parlamentarui vietoj posėdžių išvykus ilsėtis į Aziją, o Seimo nario mandatą palikus parlamente už jį balsuoti kolegai.
Seimo narė, S.Stomos frakcijos kolegė Vida Marija Čigriejienė parlamentarą pavadino „Lietuvos berluskoniu“ ir sakė, kad jam ne vieta nei Konservatorių partijoje, nei Seime. Šiuo metu S.Stomos, prieš porą savaičių priimto į Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus, narystė partijoje sustabdyta.

„Lietuvos berluskonis, tik tas rinkosi nepilnametes, šitas - ne, skirtumas toks, kad anas - už savo pinigus, o čia - dar biudžeto. Jei būtų doras Seimo narys, paliktų mandatą ir nebūtų Tėvynės sąjungos partijoj“, - piktinosi konservatorė V.M.Čigriejienė.

Šiuo metu tyrimą dėl S.Stomos elgesio atlieka tiek TS-LKD frakcijos etikos komisija, tiek visos partijos Priežiūros komitetas.

Etikos sargų akiratyje S.Stoma atsidūrė, kai pramoginė televizijos laida parodė slapta filmuotą medžiagą, iš kurios galima suprasti, jog jauną merginą, su kuria susipažino internete, Seimo narys žada įdarbinti padėjėja, tačiau prieš tai siūlė jai nuvažiuoti prie jūros savaitgaliui „bandomajam laikotarpiui“.

Pats parlamentaras tvirtina, kad medžiaga iškarpyta, pokalbis apie įdarbinimą buvo išprovokuotas, ir dėl asmens privatumo pažeidimo paskelbė planuojantis kreiptis į teisėsaugą.


Šiame straipsnyje: Saulius Stoma

NAUJAUSI KOMENTARAI

Sraigė

Sraigė portretas
Visai jis niekam nenusižengė. Išsiskyręs žmogus. O tai mergelei reikėtų savo protą turėti. 99 proc. vyrų galima tokiais būdais suvilioti. Gi, viską rodė TV, kaip buvo. Apsiraminkit vieną kartą.

Neaiški

Neaiški portretas
asmenybė, manau, jei tokių daugiau yra, tai baisu. Graži mergina ir labai protinga ta žurnalistė, sėkmės jai, kad aiškinasi tokių ,,dėdžių" elgesį.

geriau

geriau portretas
Geriau tirtu EROTIKOS sargiai
VISI KOMENTARAI 34
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių