S.Skvernelis: kriminalinės policijos biuras pasitikėjimo nėra praradęs

Lietuvos kriminalinės policijos biuras (LKPB) kaip institucija pasitikėjimo nėra praradęs, antradienį pareiškė policijos vadovas Saulius Skvernelis.

„Aš šiuo metu ir matau, ir žinau. Biuras darbingas yra, tie tyrimai, kurie ir seni ir nauji, yra vykdomi, yra atliekami, ir mes puikiai suprantame, kad šita istorija neturi pakenkti darbui ir būtini darbai tikrai vykdomi“, - žurnalistams apsilankęs Generalinėje prokuratūroje sakė Policijos departamento generalinis komisaras.

„Šiai dienai pagal turimą informaciją yra pareikšti įtarimai trims asmenims, vienas iš jų sistemoje nedirba, o dėl kitų vertinsime ir spręsime“, - apie įtariamų pareigūnų ateitį policijoje sakė S.Skvernelis.

Paklausus, ar LKPB vadovui Algirdui Matoniui pareiškus įtarimus jis galėtų vadovauti LKPB, S.Skvernelis atsakė, kad "pakankamai būtų sudėtinga šitas funkcijas vykdyti".
Policijos vadovas teigė, kad antradienį bus sprendžiama dėl įtarimų sulaukusio Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Tomo Ulpio ateities.

Anot jo, reikia sulaukti, kai įtarimai bus pareikšti visiems asmenims. Pirmadienį skelbta, kad įtariamieji yra šeši.

Policijos vadovas sakė, kad jo pavaduotojas Algirdas Stončaitis išliks liudytojas.
„Pagal mano turimą informaciją, jokių įtarimų jam neturi būti pareikšta (...) Jo liudytojo statusas išliks toliau“, - sakė S.Skvernelis.

Generalinis komisaras tvirtino, kad naujo pavaduotojo po įtarimų sulaukusio Visvaldo Račkausko pasitraukimo neieškos.
„Yra šiandien du pavaduotojai, tam tikros kompetencijos, kuravimos sritys bus paskirstytos“, - sakė S.Skvernelis.

Pirmadienį įtarimai buvo pareikšti V.Račkauskui pagal Baudžiamojo kodekso 228 - ąjį ir 300 - ąjį straipsnius, kurie numato atsakomybę dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu. Taip pat įtarimai buvo pareikšti buvusiam Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) viršininko pavaduotojui , šiuo metu - Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkui T.Ulpiui.

Žiniasklaida pranešė, taip pat pirmadienį Policijos departamento Imuniteto valdyba pareiškė įtarimus ir vienam LKPB operatyvininkui. Jam, kaip ir T.Ulpiui bei V.Račkauskui, skirta kardomoji priemonė - rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Antradienį, žiniasklaidos teigimu, ketinama įtarimus pareikšti dar trims pareigūnams, tarp jų - LKPB viršininkui A.Matoniui.

Pranešama, kad šių visų šių pareigūnų namuose atliktos kratos tiriant, ar policija iš tiesų iš anksto turėjo informacijos apie planuojamas Drąsiaus Kedžio žmogžudystes.NAUJAUSI KOMENTARAI

o ką

o ką portretas
sako liudininkai? Kodėl jis 9.15 min. vis dar buvo viduje? nagi liudininkai sako, kad jau prieš 2 metus žinojo, kad antradienio rytą 9 val. 15 min. Skvernelis vis dar bus prokuratūros viduje. Taigi taip...

jankis

jankis portretas
šitum policmanu pasitiki kubilius,o kubilium visa lietuva nepasitiki

žiurkė žudikė

žiurkė žudikė portretas
Venskienė už savo klastotes,filmuojant mergaitę,ir prisidėjima žudant nekaltus žmones, neverta teisėjos vardo.Venskams ir Kedžiams už žudiko slėpimą nedelsiant iškelti baudžiamasias bylas.Vykit ją iš teismo. Vargšę mergaitę ,kuri dabar pastoviai psichiškai žalojama , nestabilios psichikos jai svetimų žmonių , būtina kuo greičiau atiduoti nekaltai apšmeižtai mamai. Žudikas narkomanas Kedys nudvėsė paspringęs savo vėmalais.Toks likimas laukia ir jo apsimelavusios Venskienės. Melskitės kad mergaitę gyvą ištrauktų iš kedofilų nusikaltėlių lizdo ir atiduotų nekaltai apšmeižtai motinai.Drebėkit Venskai ir Kedžiai.Už nekaltų žmonių žmogžudystes ,žudiko slėpimą visus juos į teismą.
VISI KOMENTARAI 21
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių