Šią savaitę žiemiškų orų dar nesulauksime

Savaitė prasidės  gal ir neblogai, vietomis dangus apsivalys nuo įkyrėjusių debesų,  krituliai aprims. Tačiau neilgam. Įsibėgėjus savaitei, įsibėgės ir krituliai. Žiemos užčiuopti nepavyks.

Pirmadienį daug kur iš po debesų išlys, ilgai besislapsčiusi saulė.   Po sušalusias gatves klaidžios pietų vėjas. Kaune dieną termometro stulpeliai užkops iki 2 laipsnių šilumos.  Vilniuje  dangus lengviau atsikvėps nuo debesų, temperatūra nusistovės apie 0. Šiauliuose pilką dangaus spalvą pakeis saulės spinduliai, sušils iki 1 laipsnio.  Pajūryje  dieną kritulių nenumatoma, danguje plaukios nedideli būriai debesų, sušils iki 3 laipsnių.

Antradienį bus kiek šilčiau, tačiau čia pat ir krituliai pasimaišys. Pūs pietvakarių vėjas. Kaune naktis bus žvaigždėta, temperatūros bus apie 1 laipsnį šilumos. Ryte ir dieną jau danguje supsis debesys, iškris negausūs krituliai, šiluma svyruos apie 3 – 4 laipsnius. Vilniuje  numatoma debesų apgultis. Naktį bus apie 1, ryte ir dieną apie 2 laipsnius šilumos. Negausiai, bet kris krituliai. Šiauliuose naktis dar bus be kritulių, tačiau ryte negausiai savo charakterį pademonstruos lietus, šiluma svyruos apie 0 – 1 laipsnį. Dieną esant debesuotumui sušils iki 3 laipsnių. Pajūryje temperatūra svyruos apie 5 – 6 laipsnius šilumos. Nuo pat nakties į palanges barbens lietaus lašai.

Trečiadienį daugiausiai nakties, ryto metu galimi krituliai. Temometrai fiksuos dar aukštesnę temperatūrą. Kaune nakties ir ryto metu šiluma sieks 3 – 4 laipsnius, galimas lietus. Dienos metu visi debesys išsilakstys, dangus liks giedras, sušils iki 6 laipsnių. Vilniuje naktį ir ryte pasispardys lietus, temperatūra sieks 2 – 3 laipsnius šilumos. Dieną saulė išvaikys debesis, oras sušils iki 4 laipsnių. Šiauliuose naktį ir ryte oras sušils iki 2 – 3 laipsnių, dieną iki 4 laipsnių, protarpiais palynos. Pajūryje numatomi krituliai. Naktį palis kiek gausiau, ryt ir dieną tempai mažės, debesuotumas retės. Temperatūra svyruos apie 6 – 7 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį orai bus nei šiokie, nei tokie. Vėl debesys, vėl lietus.  Pietvakarių vėjas stiprės.  Kaune apie 4 laipsnius šilumos bus naktį ir ryte, šiuo metu didesnė tikimybė, jog pasirodys krituliai. Dieną saulę įkalins debesys, sušils iki 5 laipsnių. Vilniuje nedidelis lietus purkštaus nuo pat ryto. Naktį ir ryte sušils apie 3, dieną apie 4 laipsnius. Šiauliuose be tarpelio dangų užlipdys debesys, kurie žemėn siųs negausų lietų. Naktį ir ryte temperatūra sieks 2 – 3 laipsnius šilumos. Dieną ji pakils iki 4 laipsnių. Pajūryje termometro stulpelis užstrigs ties 6 laipsniais šilumos, o negausus lietus kris kaip iš neužsukamo čiaupo.

Penktadienį temperatūra kris. Vietomis gatves pabarstys sniego pudra, o ryte automobilius puoš šalčio gėlės.  Apsisukus vėjo galvai, jis pūs nepastovios krypties.   Kaune naktį debesų neliks nei kvapo, termometras fiksuos 0. Ryte pašals iki -1, galimas plikledis. Dieną pasirodys saulė, sušils iki 2 laipsnių.    Vilniuje naktį termometrai rodys -1, o ryte -4 laipsnius šalčio. Dienos metu numatomas gausus debesuotumas, temperatūra nusistovės ties 0. Šiauliuose debesuotą naktį bus apie 0, ryte debesys išsibėgios, bus apie -1 laipsnį šalčio. Dienos metu negausiai debesuota, sušls iki 1 laipsnio. Pajūryje, naktį ir ryte bus apie 5 laipsnius šilumos, palis. Dieną kritulių išvengti taip pat nepavyks, sušils iki 4 laipsnių.

Remiantis gismeteo.lt orų prognozėmis savaitgalis, kad ir kaip norėtųsi, žiemiškumu nepakvips. Toliau danguje ratus suks debesys, o vietomis kris lietus.


Šiame straipsnyje: oraiorų prognozė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių