Premjeras triukšmą dėl kelionių vadina bandymu „viską skandalizuoti“

Premjeras Andrius Kubilius triukšmą dėl valdininkų galimai brangių kelionių į užsienį sako siejantis su pastangomis „viską skandalizuoti“.

"Šie metai yra tokie metai, kai nenuostabu, kad yra viską stengiamasi skandalizuoti. Dabar jau net ministro Kazio Starkevičiaus kelionę į Kiniją irgi taip pat bandoma skandalizuoti. (...) Tokie metai, bet koks toks veiksmas yra skandalizuojamas ir ne visada būna paprasta po to paaiškinti, kad tame, ką darome, yra labai aiški logika, aiškūs tikslai", - ketvirtadienį Žinių radijo eteryje kalbėjo Vyriausybės vadovas.
Pasak jo, ryškus tokio „skandalizavimo“ pavyzdys yra ir tai, kaip bandoma nušviesti žemės ūkio ministro Kazimiero Starkevičiaus ir trijų jo pavaldinių kelionę į Kiniją. Pasak premjero, „verta išleisti milijoną litų, jeigu galima atrasti rinkų šimtams milijonų arba sutaupyti šimtus milijonų“.

Rugpjūtį kilo skandalas paaiškėjus, jog Ministro pirmininko tarnybos vicekanclerio Giedriaus Kazakevičiaus ir Strateginio valdymo departamento planavimo ir stebėsenos skyriaus vadovės Eglės Rimkutės išvyka į Naująją Zelandiją kainavo 30-40 tūkst. litų. Šioje maždaug 16 tūkst. kilometrų nuo Lietuvos esančioje šalyje Ministro pirmininko tarnybos kanceliarijos darbuotojai turėjo perimti valstybės valdymo patirtį.

Iš pradžių Ministro pirmininko tarnybos vadovybė aiškino, kad ši kelionė buvo finansuojama Europos Sąjungos lėšomis, tačiau už jų administravimą atsakinga Europos socialinio fondo agentūra (ESFA) atsisakė apmokėti minėtos komandiruotės išlaidas, nes, jos vertinimu, nebuvo ko ten vykti.

Po skandalo dėl komandiruotės G.Kazakevičius pasiprašė grąžinamas į diplomatinę tarnybą, o Ministro pirmininko tarnyboje dėl to bus atliekamas auditas.

Neseniai taip pat pranešta, kad keturi Vidaus reikalų ministerijos darbuotojai savaitei išskrido į Maltą mokytis anglų kalbos. Anot dienraščio „Lietuvos žinios“, intensyviausi kursai šioje mokykloje trunka šešias valandas per dieną, o popiet, pasibaigus kursams, klausytojams siūlomos įvairios pramogos - nardymas, ekskursijos, paplūdimys, baseinai, golfas, buriavimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

zxc

zxc portretas
Lietuvos nelaimiu priežasties vardas - Konservatorių partija. Konservatoriai yra pigūs populistai nieko neraukiantys ekonomikoje, skandalistai bei politikieriai, iš tuščio į kiaurą pylstytojai, žaidžiantys paprastu nemastančiu žmogeliu emocijomis ir viskas dar patepta begaline arogancija ir naglumu, bei nesiskaitymu. Kubiliaus valdymo maniera labai primena Maodzeduno (kai kiniečiai žvirblius gaudė ir kiekvienam kaime gamino plieną)

gyvo alaus mėgėjas

gyvo alaus mėgėjas portretas
Niekas nieko neskandalizuoja. Skandalingai elgiasi tik patys mūsų valstybės klerkai, iš kurių jokios naudos, tačiau juos išlaikyti privalome mes, mokesčių mokėtojai. Privalome ne dėl to, kad mums to reikia, bet dėl to, kad neturime kito pasirinkimo, nes taip sugalvojo biurokratai. Mokesčių mokėtojus tokie qbiliai apiplėšinėja, žiūrėkit, jau daugiau kaip pusę metų mes dirbame vien tam, kad sumokėti mokesčius, kuriuos pasiima JIE, pasiima ir skirsto, bet beskirstydami taip nusiskirsto, kad vėlgi gera būna tik jiems, bet ne mums, kurie tuos mokesčius suneša.

arogancija

arogancija portretas
matyt butu gerai ,kad visi tyletu ,o jie ant musu galvu darytu ka nori
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių