Premjeras A.Kubilius į milijonierius netaiko

Ministras pirmininkas Andrius Kubilius su žmona Rasa nurodė turintys turto už daugiau kaip 600 tūkstančių litų. Per metus šis skaičius beveik nepasikeitė.

Penktadienį paskelbtose 2010 metų politikų ir pareigūnų turto deklaracijose nurodoma, kad premjero privalomas registruoti turtas, vertybiniai popieriai, meno kūriniai ir juvelyriniai dirbiniai įkainoti 610 tūkst. litų, jo žmonos R.Kubilienės – tik 25 tūkst. litų.

Piniginių lėšų A.Kubilius nurodė turįs už 12,5 tūkst. litų, jo sutuoktinė deklaravo 4,5 tūkst. litų. Užpernai premjeras piniginių lėšų turėjo 8 tūkst. litų daugiau, o R.Kubilienė 2009 metų pabaigoje šioje deklaracijos grafoje buvo įrašiusi nulį.

Nei premjeras, nei jo žmona neturi jokių finansinių įsipareigojimų, taip pat nėra niekam paskolinę pinigų.

Turtingiausiu Vyriausybėje išliko aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas. Jis kartu su žmona Renata valdo turto už daugiau kaip 5 milijonus litų. Ministro deklaracijoje nurodoma turto suma – daugiau kaip 2,3 mln. litų, jo sutuoktinės - virš 2,6 mln. litų. Be to, jiedu turi daugiau kaip 500 tūkst. litų piniginių lėšų, tačiau ministras turi 645 tūkst. litų negrąžintų paskolų.

Energetikos ministras Arvydas Sekmokas valdo turto už 1,6 mln. litų ir 586 tūkst. litų santaupų. Per metus šio ministro turtas sumažėjo apie 400 tūkst. litų, tačiau panašia suma pagausėjo piniginių lėšų.

Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis deklaravo turto už 2,18 mln. litų ir dar 429 tūkst. litų pinigų. Jo žmona Vilija turi turto ir piniginių lėšų už kiek daugiau kaip 100 tūkst. litų. Tačiau vidaus reikalų ministras nėra grąžinęs 329 tūkst. litų paskolos. Nuo 2009 metų pabaigos R.Palaičio turtas padidėjo apie 350 tūkst. litų.

Žemės ūkio ministro Kazio Starkevičiaus deklaracijoje nurodomas 1,424 mln. litų vertinamas turtas, jo žmonos Rasos – 110 tūkst. litų. Per metus ministro turtas padidėjo apie 600 tūkst. litų. K.Starkevičius ir jo žmona turi apie 300 tūkst. litų piniginių lėšų. Bet šis ministras turi negrąžintų 184 tūkst. litų paskolų.

Socialinės apsaugos ir darbo ministro Donato Jankausko turi mažiau turto, nei jo sutuoktinė. Ministras deklaravo 79 tūkst. litų turtą ir piniginių lėšų, jo žmona Audra Daiva – 253 tūkst. litų. Šis ministras turi negrąžinęs 30 tūkst. litų paskolos.

Krašto apsaugos ministrė Rasa Jukneviečienė su vyru Zenonu valdo apie 445 tūkst. litų turtą ir turi tik 12 tūkst. litų piniginių lėšų.

Pernai ūkio viceministru buvęs, bet šiemet į ministro kėdę atsisėdęs Rimantas Žylius deklaravo turto už 690 tūkst. litų, jo žmona Kristina Vaivadaitė – už 703 tūkst. litų. R.Žyliaus saugomos piniginės lėšos – 6 tūkst. litų, jo sutuoktinės – 67 tūkst. litų. Šeima negrąžinusi 472 tūkst. litų paskolos, bet pats ministras yra paskolinęs 31 tūkst. litų.

Susisiekimo ministro Eligijaus Masiulio deklaracijos už 2010 metus turto skiltyje įrašyta 315 tūkst. litų suma, jo žmonos Ievos – 325 tūkst. litų. Per metus jis sumažėjo apie 100 tūkst. litų. Abu Masiuliai turi apie 11 tūkst. litų piniginių lėšų, tačiau susisiekimo ministras nėra grąžinęs 485 tūkst. litų paskolos.

Švietimo ir mokslo ministerijos vadovo Gintaro Steponavičiaus valdomas turtas vertinamas 383 tūkst. litų, tačiau jo žmona Ugnė Jasinskaitė jokio turto neturi. Šio ministro ir jo žmonos santaupos siekia apie 62 tūkst. litų. G.Steponavičius nėra grąžinęs 105 tūkst. litų paskolos.

Teisingumo ministro Remigijaus Šimašiaus ir jo žmonos Agnės Matulaitės turtas vertinamas apie daugiau kaip 900 tūkst. litų, sukauptos bendros piniginės lėšos – 24 tūkst. litų. Teisingumo ministras paėmęs 254 tūkst. litų paskolą.

Viena kukliausių Vyriausybėje – finansų ministrė Ingrida Šimonytė. Ji deklaravo turinti turto tik už 48 tūkst. litų ir 31 tūkst. litų santaupų, be to, yra 10 tūkst. litų paskolinusi.

Užsienio reikalų ministro Audroniaus Ažubalio deklaracijoje nurodyta, kad 2010 metų pabaigoje jo turimas turtas įvertintas 111 tūkst. litų, piniginių lėšų jis turėjo už 10 tūkst. litų. Loretos Ažubalienės vardu užrašyto turto vertė siekia 98 tūkst. litų.

Sveikatos apsaugos ministro Raimondo Šukio valdo turto už 338 tūkst. litų, jo žmona Adelė – už 145 tūkst. litų. Šis ministras turi 11 tūkst. litų santaupų, tačiau ir 141 tūkst. litų dar negrąžintų paskolų.

Kultūros ministro Arūno Gėlūno deklaracijoje parašyta, kad jis valdo 565 tūkst. litų turtą ir turi 13 tūkst. litų santaupų bei 378 tūkst. litų paskolą. Jo žmona Vilma Gelūnienė jokio turto nedeklaravo.NAUJAUSI KOMENTARAI

nu

nu portretas
o kaip su uosviene?

o tai

o tai portretas
Plikašiknis.

aa

aa portretas
o kiek nenurode cia vienas namas tiek o kiek turi
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių