Prastas oras neatbaidė aršiausių Drąsiaus Kedžio šalininkų

Sekmadienį, gerokai prieš 12 valandą, prie Kedžių ir Venckų namų Garliavoje vėl būriavosi žmonės. Visi susirinkusieji laukė, kol pasirodys Vaiko teisių apsaugos tarnybos psichologės.

Jos turėjo bendrauti su mažąją Drąsiaus Kedžio dukrele, po to mergaitė turėjo būti vežama į susitikimą su mama.

Nei psichologių, nei pačios L.Stankūnaitės susirinkusieji nesulaukė. Keliolikos žmonių grupelė po truputį didėjo, tačiau niekuo nepriminė vasarą vykusios šių dviejų namų apgulties. Tarp žmonių girdėjosi ne viena sąmokslo teorija, o pasirodžius policijos ekipažui buvo kilęs šurmulys, tačiau policijos pareigūnai pasistatė automobilį atokiau ir stebėjo D.Kedžio šalininkus.

Artėjant vidurdieniui, į Klonio gatvelę įsuko didelis džipas tamsintais stiklais – ant galinio lango plaikstėsi violetinio atspalvio plakatas su Drąsiaus Kedžio nuotrauka ir klausimu „Kiek tavyje Drąsiaus?“. Apsukusi vieną ratą, mašina išvažiavo.

Vėliau žmonės patraukė link šalia esančio Neringos Venckienės namo, kur įsiplieskė diskusija – čia aidėjo raginimai susidoroti su teisėsauga:  „Mes, šita grupelė žmonių, pavargsim, žurnalistams atsibos važinėti čia. Turim savo darbus, artėja Kalėdos, Naujieji metai, žmones prispaudė „Snoro“ problemos, sumažintos pensijos ir vieną kartą mes nebesusirinksim – va tada mergaitė tyliai ir iškeliaus“, – violetine gėle pasidabinusi ugningai rėžė vidutinio amžiaus moteris. Ji neslėpė, kad ateina čia nuolat.

Vėliau pasirodžiusios moterys klausė, ar mergaitė jau išvežta pas L.Stankūnaitę:
„Ne, dar neišvežta – nors jie (teisėsauga) gali viską, bet pagal įstatymą turi atvažiuoti pagal sudarytą grafiką – šiandien tai turėjo įvykti dvyliktą valandą. Va tie (pašnekovė parodė į policijos patrulius) palauks, kol visi dėl šalto oro ir darganos išsiskirstys ir paskambins kam reikia, o po to išneš mergaitę“, – iš minios sklido atsakymai.

Kaip ironizavo susirinkusieji, šiandien laukti neverta, nes Vaiko teisių apsaugos tarnyba – biudžetinė įstaiga ir jos darbuotojai sekmadienį tikrai nepajudins nei piršto, kaip ir dauguma valdininkų, atidirbantys tik jiems priklausančias valandas. Susirinkusieji susitarė ateiti pirmadienį, 15.30 val. – esą tokiu laiku numatytas trečiasis mergaitės susitikimas su biologine motina. D.Kedžio pasekėjai žada neleisti mergaitei pasimatyti su motina.

Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimu, motinai L.Stankūnaitei grąžinama septynerių metukų mergaitė turi kasdien su ja susitikinėti po kelias valandas. Numatyta, jog pirmasis susitikimas trunka dvi valandas, vėliau pasimatymai ilginami iki šešių valandų. Ne vėliau kaip per keturiolika dienų vaikas turi būti perduotas motinai.

Šeštadienį ir sekmadienį neįvykus susitikimams, trečiasis – pirmadienį.


Šiame straipsnyje: Drąsius Kedys

NAUJAUSI KOMENTARAI

is Drasos kelio copy

is Drasos kelio copy portretas
"Drąsos kelias" politinė partija Naujienos iš Klonio g.: VTAT darbuotojos neatvyko. Mergaitė ne tik kad nesutinka važiuoti pas mamą, bet atsisako eiti rytoj į mokyklą. Nepadeda net močiutės pažadai, kad ji visą dieną bus mokykloje kartu. Mergaitę apėmęs nerimas. Palaikantys žmonės skirstosi tik dabar, iškentę lietų ir vėją. Nežinomas rytdienos susitikimo laikas. Pagal seną grafiką tai turėtų būti apie ketvirtą valandą. Gavę daugiau informacijos - pranešime.

is Drasos kelio copy

is Drasos kelio copy portretas
"Drąsos kelias" politinė partija Dėkojame visiems, kad nepabūgę šaltos geliančios drėgmės, lietaus ir sniego, išstovėjo toje gatvėje daugiau kaip 2 valandas. Ačiū jums, mielieji žmonės! Ir ačiū žurnalistams, kurie dirba tikrai gerus darbus dėl visų mūsų vaikų saugios ateities.

is Drasos kelio copy

is Drasos kelio copy portretas
Report/Mark as Spam "Drąsos kelias" politinė partija Visoms tarnyboms ir visiems specialistams, galintiems pagelbėti mergaitei, yra ir bus pranešta. Mergaitės artimieji, su kuriais ji dabar gyvena, nieko nesprendžia ir nieko nedaro. Viską sprendžia ji pati. O žmonės renkasi į gatvę tik dėl to, kad jos pasirinkimas ką veikti, kur vykti ar kur nevykti būtų paisomas. Mes esame tik liudininkai ir stebėtojai. Tokiais ir liksime.
VISI KOMENTARAI 150
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių