Populiarumo lentelės lyderiai - prezidentė ir premjeras

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir premjeras Algirdas Butkevičius pirmauja visuomenės veikėjų populiarumo lentelėje. Jų abiejų reitingas per mėnesį ūgtelėjo, rodo visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ atlikta apklausa, kurią šeštadienį skelbia dienraštis „Lietuvos rytas“.

Tyrimo duomenimis, kovą 21,9 proc. apklaustųjų teigė, kad geriausiai jų interesams atstovauja  prezidentė, panaši dalis (21,2 proc.) nurodė premjerą. Vasarį abiejų šalies vadovų populiarumas buvo mažesnis - siekė atitinkamai 20,5 proc. ir 17,2 procento.

Nuo D.Grybauskaitės ir A.Butkevičiaus gerokai atsilieka valdančios Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas (5,3 proc.) ir kitos valdančios partijos „Tvarka ir teisingumas“ vadovas, pašalintasis prezidentas Rolandas Paksas (4,8 proc.). Jų abiejų populiarumas per mėnesį taip pat išaugo - vasarį buvo atitinkamai 3,7 proc. ir 2,9 procento.

Toliau rikiuojasi opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderis Andrius Kubilius (3 proc.), sveikatos apsaugos ministras socialdemokratas Vytenis Andriukaitis bei aplinkos ministras „tvarkietis“ Valentinas Mazuronis (abiejų reitingas siekia 2,2 proc.). Visų trijų populiarumas per mėnesį kiek sumažėjo.

Kitoje lentelėje premjeras A.Butkevičius aplenkė prezidentę D.Grybauskaitę. Paklausti, palankiai ar nepalankiai vertina visuomenės veikėjus, dauguma respondentų - 67,3 proc. - palankiai įvertino A.Butkevičių, 67,1 proc. - D.Grybauskaitę. Premjeras taip pat sulaukė mažiau nepalankių vertinimų nei prezidentė - atitinkamai 8,5 proc. ir 13,9 procento.

Nepalankiausiai vertinamas buvęs premjeras, opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderis Andrius Kubilius (62,8 proc.) ir valdančiai koalicijai priklausančios Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vadovas Valdemaras Tomaševskis (58,1 proc.).

Apklausa atlikta kovo 8–17 dienomis.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Balandžio mėnesį darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. NPD Anglijoje didinamas kasmet, nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Anglijoje NPD apie 2830 litų per mėnesį. Balandį NPD bus apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. (Tai yra 2013 sausio mėnesio tyrimo duomenys) Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje. Labai blogai atrodom ES “bendrijoje”. Partinių gaujų sukčiai naikina Lietuvą iš seimo bunkerio. Negerai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Taigi ... Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Kai Lietuva yra prijungta prie ES dviejų dienų neaiškiu referendumu, tai yra sukčiavimas. Kai Lietuvos žmonės priversti išgyventi nežmoniškos socialinės atskirties sąlygomis ES, tai yra sukčiavimas. Kai net Lietuvos žemė yra paversta preke užsieniečiams tik už lengvai spausdinamus pinigus, tai yra sukčiavimas. Lietuva yra naikinama, sukčiaujant. Negerai. Partinės gaujos, kurios valdė Lietuvą, darė nusikaltimus žmogiškumui. Reikalingas tautinis tribunolas, kad apginti ir išsaugoti Lietuvos bendruomenę.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių