Po laidos apie A.Baukutės šunį - politikės kreipimasis į teismą (papildyta)

Parlamentarė Asta Baukutė dėl per televiziją parodytos laidos apie jos šeimos neva neprižiūrimą šunį nusprendė kreiptis į teismą. Politikė taip pat parašė pareiškimą policijai dėl grasinimų bei pažeisto valdų privatumo.

Politikė apeliuoja į raštą

Seimo narė negaili priekaištų LNK laidos „Kakadu“ komandai, kurios nariai neva neteisėtai šeimininkavo jos valdose bei filmavo neva neprižiūrėtą A.Baukutės šunį.

„Ši laida nepagrįstai šmeižia, savivaliauja, jokio pagrindo neturėdami šeria mano šunį, kuris dabar viduriuoja. Jie gi nežino, kokiu maistu yra maitinamas. O jis juk maitinamas kiekvieną dieną“, - portalui guodėsi A.Baukutė.

Kaip jos tiesą neva įrodantį dokumentą moteris tikino turinti vasario 19 d. Trakų rajono Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos raštą, kurio teigiama, jog „šuns išvaizda rodo, kad pakankamai šeriamas, yra normalios būklės pagal jo fiziologiją ir elgseną, kailis blizga, jis linksmas ir judrus".

A.Baukutė: "Vaikai bijo eiti į mokyklą..."

Politikė tikino padariusi išvadą, kad minėta laida seka jų šeimą, stebi, kada jie išvažiuoja iš namų.

„Aš matau grėsmę ne tik savo garbei ir orumui, bet ir savo šeimai. Vaikai bijo eiti į mokyklą, nes nepagrįstais faktais laidoje rodomi vaizdai, kad nemaitinamas ir kankinamas šuo. Vaikai patys su juo žaidžia, jį maitina ir prižiūri. Tačiau iš vaikų mokykloje šaipomasi, kodėl nemaitinamas ir kankinamas šuo“, - sakė A.Baukutė.

Ji pridūrė, kad dėl parodytos laidos kreipėsi į teismą - šiuo metu esą pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Politikė tikino, kad vasario 19 d. ji įteikė kreipimąsi LNK televizijos generalinei direktorei Zitai Sarakienei.  Rašte A.Baukutė nurodė, kad  televizijoje parodyti vaizdai neatitinka tikrovės ir žemina jos garbę bei orumą. A.Baukutė sakė televizijos pareikavusi, kad ši paneigtų paskelbtą informaciją.

Gyvūnų globėjai domėjosi šunimi

„Kakadu“ prodiuseris Saulius Bartkus apie A.Baukutės šeimos neva neprižiūrėtą šunį ir apie tai parodytą siužetą turi savo versiją. Portalui jis tikino, kad apie neva nemaitinamą šunį jo prodiusuojamos laidos žurnalistai sužinojo nuvykę prie A.Baukutės namų. Apie alkaną šunį žurnalistus esą informavo ir politikės kaimynai, o vėliau „Kakadu“ komanda apie šį keturkojį pranešė Gyvūnų globos draugijai.

„Mes buvom nuvažiavę ten filmuot ir matėme, kad niekas to šuns neprižiūri. Mes pasiūlėme Gyvūnų globos draugijai pasidomėti, ar iš tiesų tas šuo ne alkanas ir prižiūrimas. Mums pasirodė, kad šuo alkanas ir kaimynai skundėsi, kad šuo kaukia“, - portalui sakė S.Bartkus.

Jis tikino, kad merginos, dirbančios Gyvūnų globos draugijoje, gavusios žurnalistų informaciją apie neva nemaitinamą keturkojį, keturis kartus vyko prie A.Baukutės namų pažiūrėti, ar šuo iš tiesų negauna ėsti.

„Jos ne vieną kartą ten buvo nuvažiavusios. Niekas ten jo nemaitino. Nebuvo nei vandens, nei maisto, nieko nebuvo, buvo tik išmatos. Taigi jos neišsigalvojo. Jos pažįsta tuos šunis, juk jos juos globoja. Šiuo atveju ne aš sprendžiau (apie nemaitinamą šunį - red.past.), ne žurnalistai sprendė“, - kalbėjo S.Bartkus.

Netrukus vyras pridūrė, kad A.Baukutė atvykusioms Gyvūnų globos draugijos atstovėms iškvietė policiją ir „apšmeižė, kad jos norėjo nunuodyti tą šunį“.

Politikės reikalavimą paneigti laidoje paskelbtą informaciją S.Bartkus pakomentavo taip: „Turėtų būti aiškiai suformuluota, ką konkrečiai laida turėtų paneigti. A.Baukutė be reikalo nervuojasi. Geriau prisipažintų, kad nebuvo namuose kelias dienas ir nepamaitino šuns ir baigtųsi visa ši istorija“.


Šiame straipsnyje: baukutėšuo

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių