Pažeidimus Rusijos parlamento rinkimuose fiksavo ir lietuvis

Rusijos parlamento rinkimų klastojimo įrodymai masiškai plinta virtualioje erdvėje. Joje taip pat patalpintas vaizdo įrašas, kuriame lietuvis demaskavo šiurkštų balsų papirkinėjimą, pranešė TV3 „Žinios“.

Internete plinta mėgėjiškomis kameromis užfiksuoti vaizdai, kaip klastojami rinkimų biuleteniai. Viename vaizdo įraše šmėžuoja lietuviška trispalvė, rašo Delfi.lt.

Lietuvos vėliavą simbolizuojančiu šaliku pasidabinęs nevyriausybinės organizacijos „Solidarumas“ Maskvos skyriaus pirmininkas Konstantinas Jankauskas pasakojo, kaip pavyko užfiksuoti šiurkščių pažeidimų.

Kaip viename vaizdo siužete tvirtino tautietis, Vladimiro Putino partijos „Vieningoji Rusija“ šalininkai darbavosi itin uoliai.

„Aktyvistai infiltravosi tarp tų, kuriems žadėjo po 1 tūkstantį rublių, jeigu jie ateis į rinkimus ir įmes po 8 biuletenius už „Vieningąją Rusiją“, - sakė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

taigi

taigi portretas
taigi

GODA

GODA portretas
TAI TIK GERAI APMOKAMAS PROVOKATORIUS.LIETUVIU GALIMA IR PABŪTI,JEI UŽ TAI GERAI SUMOKA.ŠLYKŠTU ŽIŪRĖTI,KAI PRIE PROVOKATORIAUS VEIDO MINIMAS LIETUVOS VARDAS.NEGI MES GERESNIŲ POELGIŲ NEVERTI?

Gelbetojai

Gelbetojai portretas
Vakarams labai reikia naftos ir kitokiu gamtos istekliu. Todel visos salys, turicios naftos ar kitu gamtos turtu, turi ruostis "demokratinems revoliucijoms" ir NATO pagalbai toms, „revoliucijoms“... su bombų ir raketų "orkestru". 1. Finansiskai JAV ir ES remiami vietiniai chuliganai eina i gatves ir rekia garsius sukius "Laisve, demokratija..." (S. Afrika, Sirija, Baltarusija...). Jeigu vyksta rinkimai ir nors kelis % balsu surenka koks JAV ar ES statytinis, tuoj pradedama klykti visam pasauliui, kad rinkimai suklastoti, o už dolerius rekianti minia uzima kokia nors aikšte sostineje... 2. Visa tai filmuojama ir dedama i interneta, viskas vakaru ziniasklaidos ziniose parodoma, kaip diziuliai mitingai, kad valdzia ziauriai su jais elgiasi, zmones neapsikente valdzios savivales isejo i gatves, nors tu isejusiu buna simtosios procento... Ka galvoja likusieji keli ar keliasdesimt milijonu, niekam nerupi. 3. Paskelbiamas uzltimatumas salies valdziai, kad ji nustotu skriausti demonstrantus, kad paklustu demonstrantu reikalavimams...(kad sudaryti ispudi, jok NATO, nera agresore, o stengiasi taikiai sureguliuoti, padeti...saliai...). Zinoma, mitingai nesibaigia, o tik dar labiau suaktyveja, nes toks planas... 4. NATO nieko nelieka kaip tik "padeti" „taikiems" doriems, tauriems, puikiems ...mitinguotojams nuversti salies valdzia..sunaikinti sali, ivesti savo tvarka... 5. Salyje desimtmeciams isivyraus CHAOSAS, neramumai, vietiniai karai, sugriaunama ir sunaikinama visa prmone bei ukis ....NES TAIKOS NIEKM NEREIKEJO. 6. Kol desimtmeti trunka CHAOSAS, lyg shakalai prie maitos, supuola EKONOMINIAI OKUPANTAI, vadinantys save STRATEGINIAIS (ir eiliniais) INVESTUOTOJAIS, talkininkaujant vietiniams kolaborantams ir isdavikams, uzgrobia visas pelningas veiklos sritis, bankus, gamtos isteklius. 7. „Investuotojai“ pompuos is salies milijardinius pelnus, o vyriausybes bus priverstos skolintis pensijoms, mokytoju, gydytoju... algoms... 8. Cia dosnu kapsa pakis TVF ir Pasaulio bankas, valstybe vis giliau klimps i skolas, o marionetines vyriausybes klusniai vykdys JAV ir jų statytiniu (TVF, PB) nurodymus, dalyvaus NATO „taikos operacijose“ ar balsuos tarptautinese organizacijoje pagal JAV nurodyma... PVZ. – kad ir LIETUVA ar EGIPTAS. Lietuva jau visa isparduota ir praskolinta, gyventojus negailestingai plesia „strateginiai investuotojai“ (wiljamsai, orlenai, dalkijos, sebai...). Skolu smaugiama vyriausybe klusniai siuncia karius i „taikos misijas“, balsuoja pries Palestinos priemima i JUNESCO... Egiptas iki "perversmo" buvo taiki salis, visi ten vaziavo ilsetis, Egiptas ir Neramumai nebuvo sinonimais...o po "perversmo" ten 10 m. bus neramumai...ko prie "blogojo" valdytojo niekada nebuvo...tas pats Irake, Libijoje, Afganistane..... O per 21 amziaus propogandos priemones I/neta, TV, mums rodoma kaip narsieji "gelbetojai" "gelbeja" salies liaudi nuo piktojo tirono... ir dauguma tuo tiki, nes parodoma kaip holivudo filme...pagal grazu scenariju, su graziais vaizdais...
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių