A. Kubilius ragins partiją remti D. Grybauskaitę prezidento rinkimuose

Opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius teigia raginsiąs partiją per prezidento rinkimus kitąmet palaikyti Dalios Grybauskaitės kandidatūrą, jeigu ji nuspręs vėl dalyvauti rinkimuose.

„Jeigu prezidentė Dalia Grybauskaitė apsispręs dar kartą dalyvauti prezidento rinkimuose, aš raginsiu partiją paremti jos kandidatūrą. O kaip partija nuspręs, pamatysime“, - ketvirtadienį per spaudos konferenciją sakė A. Kubilius.

Jis teigė, kad TS-LKD dar nesvarstė, ar konservatoriai turėtų kelti savo kandidatą į prezidentus, ar paremti nepartinį.

„Mes kol kas nesvarstėme. Svarstymai, be abejo, priklausys ir nuo dabartinės prezidentės Dalios Grybauskaitės apsisprendimo dėl dalyvavimo naujose rinkimuose“, - kalbėjo A. Kubilius.

Kovą TS-LKD bendrija „Lietuvos krikščionys demokratai“ priėmė rezoliuciją, kurioje siūlo partijai būsimuose prezidento rinkimuose kelti savo kandidatą, tačiau jo neįvardijo. Kai kurie konservatoriai mini, jog konservatoriai galėtų kelti buvusios Seimo pirmininkės Irenos Degutienės kandidatūrą.

„Partija negali remti trijų kandidatų vienu metu“, - sakė A. Kubilius, paklaustas, ar pats balsuotų už D. Grybauskaitės, o ne I. Degutienės kandidatūrą.

Konservatoriai rėmė D. Grybauskaitės kandidatūrą ir praėjusiuose prezidento rinkimuose 2009 metais, tuomet nekeldami savo kandidato.

Prezidento rinkimai Lietuvoje vyks 2014 metų vasarą.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir pensininkai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Nuo balandžio mėnesio darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. NPD Anglijoje didinamas kasmet, nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Anglijoje NPD apie 2830 litų per mėnesį. Nuo balandžio NPD apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. (Tai yra 2013 sausio mėnesio tyrimo duomenys) Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje. Labai blogai atrodom ES “bendrijoje”. Partinių gaujų sukčiai naikina Lietuvą iš seimo bunkerio. Negerai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Taigi ... Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

Juokas ima

Juokas ima portretas
Pažiūrėjus į reitingus. Chi, uodega vizgina šunį:]
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių